Bicykle Canyon zbierali ocenenia za dizajn

Bicykle Canyon zbierali ocenenia za dizajn

Koncom marca sa uskutočnilo odovzdávanie renomovaných dizajnérskych cien Red Dot Design and German Design Awards.

Značka Canyon so sídlom v nemeckom meste Koblenz vďaka svojim vývojárom vyhrala hneď so štyrmi modelmi. Tu sú kúsky, ktoré porotu zaujali najviac a preto sa postavili na pomyselný najvyšší stupienok vo svojich kategóriách.  

Red Dot Design ocenilo tieto 2 modely:

STRIVE CFR 9.0 LTD


Enduro bicykel, ktorý zaujal svojou geometriou, ale hlavne spracovaním po dizajnérskej stránke. LUX CF SLX 9.0 RACE TEAM


Prvú priečku si odniesol aj tento cross-country model. Test kúsku z tohto modelového radu sme vám priniesli na tomto odkaze.German Design Awards považovalo za najlepšie tieto biky:

SPECTRAL:ON 9.0


V segmente elektrobicyklov sa najpríťažlivejšími krivkami prezentoval Spectral:ON 9.0.GRAIL CF SLX 8.0 DI2


Stále obľúbenejší segment gravel bicyklov reprezentoval v tejto kategórii aj Canyon Grail CF SLX 8.0 DI2. Test jeho kolegu nájdete na tomto odkaze.Primárny prístup pri vytváraní nových rámov a ich vzhľadu sa rozvíja vo firme Canyon od troch základných princípov: jednoduchosť, dynamickosť a precíznosť. Získané ocenenia dokazujú, že tento prístup nie je márny a dokáže si získať odbornú verejnosť. Dizajnér spoločnosti Canyon hovorí: „Základný jazyk nášho dizajnu je prepojený s požiadavkami inžinierov, ktorí sa sústreďujú na nové oblasti použitiach našich rámov. Prijímanie cien, ako aj pozitívna spätná väzba od našich zákazníkov a fanúšikov potvrdzuje, že robíme správne rozhodnutia a to je pre nás najväčším zdrojom inšpirácie.“
 
Zdroj fotografií: Canyon
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up11thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Novinka: Canyon predstavil ešte ľahší model Exceed PR článok

Novinka: Canyon predstavil ešte ľahší model Exceed

Značka Canyon je jedným zo svetových lídrov horskej cyklistiky a dôkaz o tom prináša aj v rámci kolekcie MY21, v ktorej sa objaví prepracovaný Exceed vo viacerých vyhotoveniach.
Horské modely Canyon 2020 - pre každého niečo PR článok

Horské modely Canyon 2020 - pre každého niečo

Vybaviť sa cenovo dostupným modelom s kvalitným osadením je základným krokom k spokojnosti horského cyklistu. V ponuke Canyon nájdete modely od základných univerzálov až po pretekárske špeciály.
Test: Canyon Spectral CF 8.0 - 29-palcová dokonalosť

Test: Canyon Spectral CF 8.0 - 29-palcová dokonalosť

Minulý rok som mal možnosť testovať takmer na chlp rovnaký Spectral, no postavený na "menších" kolesách. Pre rok 2021 prišiel Canyon s 29” verziou a práve na ňu sa pozrieme v teste.
keyboard_arrow_up