FOR BIKES 2019 - čo sme videli na pražskom veľtrhu?

FOR BIKES 2019 - čo sme videli na pražskom veľtrhu?

Jedna z najväčších cyklistických výstav v okolí po roku opäť otvorila svoje brány a my sme pri tom nesmeli chýbať. Poďme sa pozrieť v krátkosti, čo sa nedalo prehliadnuť.

Yeti - balzam pre oči


Americká značka Yeti hneď pri vstupe udrela do očí s ich typickými farbami a jedinečným dizajnom. Pre niekoho to môže byť pokojne srdcová záležitosť, veď uznajte sami…Orbea - španielska ladnosť


Orbea si dala záležať a na výstave ste mohli vidieť ich širokú škálu bicyklov - od elektra až po top XC modely.Sunn - “oslnivé” stroje


Bicykle tohto francúzskeho výrobcu snáď netreba predstavovať. Rovnako ako ostatní, nevynechali ani elektro bicykle a poriadne enduro na 27.5” kolesách.Kellys - vsadil na komplexnosť


Kellys prišiel na trh s pomerne širokým výberom, doslova si každý našiel to, čo by mu vyhovovalo na jeho jazdecké zameranie.

Superior - “závodní mašiny”


Vývoj Superior bicyklov sa odohráva v úzkej spolupráci s ich pretekárskym tímom a je to vidno už na prvý pohľad. V kombinácii s jednoduchým dizajnom a pestrými farbami, musíme udeliť pochvalu.
Rock Machine - "parádne" farebné kombinácie


Rock Machine oslavuje 25 rokov a na výstavu prišiel s modelmi v "parádnych" farebných kombináciách, ktoré podtrhujú výročie. Za povšimnutie určite stál aj model BLIZZARD LTD-27 gold/dark.Rocky Mountain - javorové listy v Prahe


Kultová značka z Kanady zavítala taktiež na FOR BIKES a predviedla svoje top modely. Nezanevrela ani na trend elektrobicyklov.
Rozzo - vyrobené rukami


Unikátne bicykle Rozzo od českého výrobcu zaujali každého návštevníka aj svojou geometriou a zhotovením rámu hliník/karbón v kombinácii s DT Swiss kolesami. Jednalo sa o akúsi špeciálnu edíciu s názvom Very Mary.Marin - z rodiska kultúry horských bicyklov


Táto kultová značka má veľa fanúšikov aj vďaka svojej histórii a pôvodu z Kalifornie. Zaujímavosťou je, že Marin Bikes v súčastnosti ponúka široký sortiment bicyklov, ktoré nesú mená „ikonických“ miest, hôr, trailov, údolí a tiež samozrejme barov/pohostinstiev.
Canyon Sender


To, že sa nejedná o novinku, je každému jasné, no vidieť tento zjazdový bike na vlastné oči, je už o niečom inom, pretože sa za tie roky výrazným spôsobom posunuli či už vývojovo, alebo vzhľadom.
Öhlins - tlmenie nielen pre motošport


Už to bude nejaký rôčik, čo značka Öhlins začala okrem tlmenia na motorky vyrábať aj tlmenie na bicykle. Napríklad vidlice a tlmiče používajú technológiu TTX (twin tube) a obsahujú tri vzduchové komory, čoho výsledkom je naozaj nízky výkon hysterezného tlmenia. To prináša dobrú absorpciu pri jazde cez nerovnosti a rovnako stabilitu.Commencal - pre veľkých i malých


To, že deti treba viesť k bicyklom už v rannom veku, je jasné aj výrobcom značky Commencal.CTM - slovenský Goliáš


Na sezónu 2019 si CTM pripravilo novinku v podobe 29-palcového Scroll-a. Čistokrvné enduro, ktoré sa nenechá zahanbiť ani vo svete.Keďže zaujímavých kúskov na tejto výstave bolo skutočne veľa, zvyšok si môžete pozrieť aj vo fotogalérii nižšie.
report_problem Našiel si v texte chybu?

FOR BIKES

calendar_today 29.03.2019 - 31.03.2019
label Ostatné
place Praha (Česká republika)

Páči sa ti tento článok? thumb_up26thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: Panaracer Gravel Blinduro - neprekonateľný zážitok

Reportáž: Panaracer Gravel Blinduro - neprekonateľný zážitok

Blinduro je celkom zaujímavý koncept, kedy jazdec dopredu nevie, kadiaľ vlastne pôjde, alebo koľko presne kilometrov a výškových metrov ho čaká.
Príďte si obzrieť nové modely Canyon a možno aj vyhrať nový Exceed – Bike Life! Brno PR článok

Príďte si obzrieť nové modely Canyon a možno aj vyhrať nový Exceed – Bike Life! Brno

Kedy ste mali naposledy šancu získať obdobný kúsok, akým je Canyon Exceed? Aj keď je táto šanca menej než stopercentná, istotou je, že si počas Bike Life! v Brne môžete prezrieť kolekciu takmer dvoch desiatok modelov, pripravených pre sezónu 2020.
Video: Kofeín, kvalita a kultúra - cyklisti a káva play_arrow

Video: Kofeín, kvalita a kultúra - cyklisti a káva

Prečo si cyklisti obľúbili práve kávu a aký kávovar si vybrať na domáce používanie? Kofeín je dobrý pomocník, ale kedy ho je už priveľa a koľko káv vlastne môžeme vypiť?
keyboard_arrow_up