Čistenie lesa v Štiavnických vrchoch

Čistenie lesa v Štiavnických vrchoch

SloMBA

MT Biker Hodruša-Hámre pozýva všetkých členov SloMBA ako aj ostatných priateľov terénnej cyklistiky na čistenie lesa.

Čistenie sa uskutoční v sobotu dňa 8.11.2008 v blízkosti obce Hodruša-Hámre. Stretnutie účastníkov je o 9:00 pred Obecným úradom Hodruša-Hámre.

Túto pravidelnú každoročnú jesennú akciu organizuje Lesná správa Žarnovica. Tento rok pozvali lesníci aj terénnych cyklistov. Stalo sa tak počas rokovania týkajúceho sa posudzovania návrhu na značkovanie MTB trás. Obec Hodruša-Hámre sa nachádza v strede Slovenska a preto je táto akcia ideálnou príležitosťou pre všetkých členov SloMBA ako aj pre ostatných bajkerov ukázať svoj vzťah ku prírode.

Na nedeľu pripravili členovia MT Biker Hodruša-Hámre výlet ku viacerým Štiavnickým tajchom.

Oficiálny camp podujatia bude v hosteli/penzióne SV. Juraj v Banskej Štiavnici. Cena ubytovania sa pohybuje v rozmedzí 150 - 300 Sk. Požiadavky na ubytovanie uvádzajte v prihláške na akciu. Po obsadení hostelu si účastníci rezervujú ubytovanie samostatne.

SloMBA súčasne pozýva všetkých svojich členov na historicky prvú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v sobotu večer v Banskej Štiavnici. Miesto bude upresnené v dostatočnom časovom predstihu.

Prihlášky na podujatie zasielajte do stredy 5.11. na adresu: info@slomba.sk. Nezabudnite uviesť prípadnú požiadavku na rezerváciu ubytovania!

Fotografie a pekný článok o Štiavnici
Niečo o tajchoch
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up