Pozvánka: Testovacie dni Rock Machine - široká škála elektrobicyklov

Pozvánka: Testovacie dni Rock Machine - široká škála elektrobicyklov

Česká značka Rock Machine nezanevrela ani na elektrobicykle a o tom svedčí aj ich široký výber. Vyskúšať si ich na vlastnej koži môžete v našom MTBIKER centre počas testovacích dní už tento víkend!

Zoznam testovacích elektrobicyklov:


Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na tomto odkaze. Rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk, v tej uveďte aj deň a hodinu, na ktorú si budete priať bicykel zapožičať.

V nedeľu nebude na akcii chýbať tiež náš redaktor Martin Imrich (imroman), ktorý povedie aj spoločný výjazd.Cena za testovanie


Tešíme sa na každého z vás, ale po skúsenostiach z minulých rokov, kedy sa vážnejším kupujúcim záujemcom o bicykle nedostalo dostatok priestoru, pristupujeme k niekoľkým novým opatreniam. Keďže sú testovacie bicykle rôzne a ich cena siaha aj cez hranicu 5 000 €, každý testovací termín má špecifické podmienky. Tie sú uvedené v online dokumente, ktorý tiež slúži na rezerváciu termínov.

Ak si naším verným zákazníkom, pre testovacie dni získaš viacero výhod a v mnohých prípadoch bezplatné testovanie bicyklov. Viac o vernostnom systéme a zľavách v MTBIKER shope sa dozvieš na tomto odkaze.

Kategória zákazníka vo vernostnom systéme ťa oprávňuje pri testovacom dni na:
 • VIP - 2x bicykel bezplatne
 • Premium - 1x bicykel bezplatne a následne ďalší podľa podmienok v online dokumente

Tvoju kategóriu vernostných zliav v MTBIKER shope si môžeš pozrieť v sekcii Tvoje objednávky alebo na tomto odkaze.

Ak si ešte nenakupoval v MTBIKER shope, samozrejme, testovanie bicyklov je dostupné aj pre teba, podľa podmienok uvedených v online dokumente.Tip na výlet: Do objatia zimných hôr


Naše dnešné túlanie strávime na Liptove a vyberieme sa do Západných Tatier na Žiarsku chatu, kde ešte stále trvá pravá zima. Celý článok na tomto odkaze.Test: Rock Machine Storm e60-29 – elektrobicykel pre každého


Elektrobicykle už nie sú „hračky“, ktoré si môžu dovoliť len bohatí cyklisti. Rock Machine sa rozhodol pre zníženie cien elektrobicyklov tým, že navrhol svoju vlastnú pohonnú jednotku, ktorú využíva aj tento dostupný model. Podrobnejši článok nájdete na tomto odkaze.Program testovacieho dňa


Sobota


Prvé zápožičky bicyklov sa uskutočnia o 10:00 v MTBIKER centre (obec Hrádok). Testovanie môže prebiehať na pumptracku za MTBIKER centrom alebo na značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia. Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa). Testovací deň ukončíme o cca 18:15.

Nedeľa


Prvé zápožičky bicyklov sa aj v nedeľu uskutočnia o 10:00 v MTBIKER centre (obec Hrádok).

O 11:00 bude pripravené malé občerstvenie v centre pre účastníkov, počas ktorého náš redaktor predvedie servisné úkony, ktoré ste mali možnosť vidieť aj v našich videách na YouTube alebo podľa možností unboxing zaujímavého modelu Rock Machine.

O 14:00 sa uskutoční spoločný výjazd s redaktorom na Tematín, počas ktorého sa pôjde turistickým tempom a kedy sa tiež dozviete zaujímavosti o konkrétnych modeloch bicyklov. Na výjazd je možné ísť na svojom bicykli alebo na zapožičanom z testu, pokiaľ ste si ho vopred rezervovali. Náš fotograf zhotoví fotky, ktoré sa budú dať na vyžiadanie zaslať mailom. Po príchode zo spoločného výjazdu sa môžete tešiť na občerstvenie v podobe grilovačky, ukážky zo servisu alebo na nazbieranie cenných rád v oblasti výbavy na bikovačku. Testovací deň ukončíme o cca 17:00.

Dĺžka zápožičky a trasy


Jeden elektrobicykel je možné zapožičiavať na 20 minút, aby sme sa vyhli prípadnému vybitiu batérie. Upravili sme pre vás tri termíny, kedy si budete môcť vychutnať dlhšiu jazdu. Viac sa dozviete v online dokumente.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch, ďalšie iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú tie dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie je potrebné prísť včas, v prípade, že budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bicykel môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi. O vašu pohodu a dôkladné informácie o bicykloch sa postarajú členovia MTBIKER tímu.Užitočné informácie


 • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného bicykla počas testovacej jazdy.
 • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
 • Ak používate SPD pedále a pod., pokojne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
 • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov alebo ich zákonným zástupcom.

Kde vás nájdem?


MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a za hodinku zo Žiliny.

Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - a bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.

Testovacie dni 2019 - termíny a značky:
 • 27.-28.4.2019 - Testovacie dni Rock Machine
 • 4.-5.5.2019 - Testovacie dni Ghost a Lapierre
 • 11.-12.5.2019 - Testovacie dni Canyon
 • 18.5.2019 - Testovací deň Bianchi a Corratec
 • 8.6.2019 - Testovacie dni Superior a Marin

 • Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že si užijete testovačky, ktoré vás zaujímajú.
  flash_on
  Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
  report_problem Našiel si v texte chybu?

  Testovacie dni Rock Machine

  calendar_today 27.04.2019 - 28.04.2019
  format_list_numbered 2. kolo - Testovacie dni
  label MTBIKER akce
  place MTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)

  Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
  clear
  Prečo sa ti článok nepáči?
  Odoslať spätnú väzbu
  Formulár sa odosiela

  comment Komentáre

  Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

  Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
  Formulár sa odosiela
  Pridaj komentár
  Formulár sa odosiela

  Podobné články

  Video: Ebikom na trailoch v Bratislave - TBK1 a TBK2 play_arrow

  Video: Ebikom na trailoch v Bratislave - TBK1 a TBK2

  Traily vhodné pre elektrobicykle, svojou náročnosťou zjazdné aj na menších zdvihoch. Ideálne pre rýchle vyvetranie po práci, navyše sa dajú pekne pospájať.
  Unboxing: Rock Machine Gravelride INT e700 Di2 - gravel, ktorý vám aj pomôže

  Unboxing: Rock Machine Gravelride INT e700 Di2 - gravel, ktorý vám aj pomôže

  Disciplína gravel je čoraz populárnejšia a bicykle tejto kategórie sa častokrát predávajú ako teplé rožky. Čo však v prípade, že by vlastník bicykla vyžadoval aj podporu elektromotora?
  Video: Podarený ebike pre ženy - Rock Machine Torrent INT e50 Lady play_arrow

  Video: Podarený ebike pre ženy - Rock Machine Torrent INT e50 Lady

  Zaujímavý ebike je taký, ktorý má správne namiešanú výbavu a kopec užitočných detailov. Prečo považujeme RM Torrent INT e50 Lady za dobrý ebike pre ženy?
  keyboard_arrow_up