Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp 6 už 15. - 16. júna

Pozvánka: KE.CY Singletrack Camp 6 už 15. - 16. júna

Jazdenie po trailoch, pivo, guláš, tričko a atmosféra v kruhu nadšených cyklistov – je to iba sen? Pre niektorých určite áno, avšak v Košiciach 15. - 16. júna to bude realita.

Poď si aj ty pojazdiť, pokopať a pokecať (nielen) o cyklistike na KE.CY Singletrack Camp už po 6. krát. KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Chata Hrešná ťa pozývajú na už tradičný spoločný víkend, pripravený pre širokú cyklistickú verejnosť, ktorý strávime jazdením, ke.caním a v neposlednom rade aj zábavou. Naši majstri kopači vás budú informovať o všetkom tom, čo sa spája s tvorením trailov. Zároveň vám pomôžu a poradia pri správnom jazdení na lesných chodníčkoch, aby vás už neprekvapil žiaden strmší úsek alebo klopenka. Cieľom bude okrem zábavy aj ukázať, že singletrack nie je zjazdová trať určená len pre profíkov, ale že ide o bezpečný a pohodový cyklochodník, určený pre každého dobrodružstvachtivého cyklistu.Kľudne so sebou zober celú rodinku – zatiaľ čo ty budeš polievať svojím potom nový trail, tvoji najbližší si užijú parádny víkend v spoločnosti fajn ľudí a predovšetkým v prírode.

Na kempe nebude chýbať ani dvorný fotograf, vďaka ktorému si domov odnesiete nezabudnuteľnú spomienku na to, ako ste hodili tigra alebo na totálnu vyčerpanosť pri kopaní .

Kedy, kde a čo?


V sobotu 15.6. trailbuilding pri Chate Hrešná od 9:00.
Pre brigádnikov je pripravený guláš a kofola alebo aj nezameniteľné pivo od Pivovaru Hostinec.Registrácia je už síce uzavretá, ale samozrejme môžeš prísť aj priamo na miesto bez nej, stále je tu šanca, že sa ti ujde tričko, guláš, pivo alebo, čo je zo všetkého najhoršie, aj lopata.V nedeľu 16.6. spoločné jazdenie pod vedením školených inštruktorov od 10:00, ktoré bude oproti pôvodnému plánu z dôvodu konania motokrosových pretekov okolo Hrešnej presunuté do lokality Bankov - stretnutie o 10:00 na BIKE PARK Červený Breh.

Nemusíte sa báť toho, že by ste nestačili „namakaným“ borcom – nejde nám o pretekanie a súčasne sa rozdelíme do 2 skupiniek. Pre najmenších je pripravená špeciálna skupina.Podujatie je financované aj vďaka podpore Nadačného fondu T-Systems Slovakia spravovaného Karpatskou nadáciou.

Dôležité upozornenie - všetci trailbuilderi mladší ako 18 rokov si musia priniesť prehlásenie bikera, podpísané rodičom alebo zákonným zástupcom.

Parkovanie


Bude možné LEN na spodnom parkovisku za dedinou Kavečany, avšak kapacita parkoviska je obmedzená, preto vrelo odporúčame nechať auto doma a príjsť radšej pešo alebo ideálne bicyklom. Prístup autom až hore k chate je vyhradený výlučne pre organizátorov a stanujúcich.Veríme, že si si už v kalendári tučným krížikom vyznačil víkend 15.- 16. júna a že ťa medzi nami uvidíme!

Športu zdar a cyklistike obzvlášť!
report_problem Našiel si v texte chybu?

KE.CY Singletrack Camp #6

calendar_today 15.06.2019 - 16.06.2019
label Cyklozraz
place Košice (Slovensko)

scr@tch (Peter Olenič)
Páči sa ti tento článok? thumb_up15thumb_down comments 1 komentár report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MTB Singletrack maratón Košice 2022 - na traily alebo na maratón? Na oboje

Pozvánka: MTB Singletrack maratón Košice 2022 - na traily alebo na maratón? Na oboje

Už 3. septembra v stredisku Jahodná pri Košiciach „vypukne” jeden z najobľúbenejších maratónov na Slovensku. Opäť bude zaradený do kalendára UCI C2 a zároveň je finálovým kolom Slovenského Pohára XCM.
Košický Cape Epic alebo single na východe vo dvojici

Košický Cape Epic alebo single na východe vo dvojici

Nedávny UCI Singletrack MTB maratón v Košiciach trochu pripomínal slávne podujatie. Vyprahnutá krajina, prach, singláče a ešte sme si ho mohli dať ako preteky dvojíc.
Pozvánka: Trailpark Žehra - nová lokalita s novými zážitkami

Pozvánka: Trailpark Žehra - nová lokalita s novými zážitkami

V srdci Spiša, pod dohľadom Spišského hradu, vyrastá nové trailové centrum. Už 10. júla môžeš prísť na otvorenie tohto výnimočného počinu. Tak neváhaj a krúžkuj desiaty júl v kalendári.
keyboard_arrow_up