Unboxing: Ghost Kato 8.9 – univerzál v dobrej cene

Unboxing: Ghost Kato 8.9 – univerzál v dobrej cene

43 komentáre

redakcia 29.07.2019 18 fotografií   Univerzalny Horsky Bike Unboxing Hardtail Horska Cyklistika Ghost

Často sa stretávame s dilemou či investovať do lepších komponentov, alebo sa uskromniť. Horský model Kato 8.9 ponúka spoľahlivú výbavu a súčasne nezruinuje vaše prasiatko.

 

Pri tomto bicykli nájdeme viaceré nielen moderné, ale aj účelné technológie. V prvom rade ide o hliníkový rám, určený pre 29“ kolesá, s geometriou vhodnou tak na pohodové výjazdy s rodinou, ako aj na podnikanie dobrodružstiev do menej známych končín. Vidlica s predným 100 mm odpružením sa popasuje s prípadnými nerovnosťami a pevná zadná stavba ušetrí nejaký ten gram. Symbolom jednoduchosti a úspory hmotnosti je aj 12-rýchlostná sada od SRAM-u.Priamo od výrobcu je bicykel dostatočne zabalený – proti poškodeniu sú chránené časti ako prehadzovačka, rám, či vidlica s riadítkami.Ako prvé sa na bicykli ocitajú kolesá – 29“ modely od Rodi a náboje od Shimana. Osadené sú klasické rýchloupináky.Na rad prichádza aj sedlovka o priemere 31,6 mm z dielne Ghost. Na ňu sa upevní sedlo Selle Italia pomocou dvojice protichodných skrutiek.Vidlica od RockShox so 100 mm zdvihom disponuje aj jednoduchým a nápomocným diaľkovým ovládaním uzamykania z riadítok. Súčasne už nepotrebujete “eskapásky” na upevnenie hadice brzdy.O brzdný účinok sa stará dvojica bŕzd od Shimana – konkrétne dvojpiestikové BR-MT200 so 180 a 160 mm kotúčmi.Elegantná a jednoduchá sada SRAM NX Eagle ponúka 12 rýchlostí s rozsahom kazety 11-50, ktorá spolupracuje s 32 zubovým prevodníkom.Rýchly vzor plášťov Continental X-King v kevlarovej verzii Performance so šírkou 2,2“ nebude spomaľovať na asfaltových úsekoch a nesklame ani na lesných zvážniciach.

  • Rám: Ghost Kato 29“, Alu
  • Vidlica: RockShox 30 Silver Air Tapered, 100 mm
  • Sada: SRAM NX Eagle, 12-rýchlostná, kazeta 11-50
  • Kolesá: Rodi Blacrock 21 mm, náboje Shimano RM35, rýchloupináky
  • Plášte: Continental X-King Performance Pure Grip 29x2,2“
  • Výbava: Ghost Alu, 720 mm
  • Hmotnosť: 13,7 kg (M)

Cena predstaveného modelu je stanovená na 999 €. Viac informácií vrátane podrobnej špecifikácie nájdete v našom MTBIKER shope.

Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze. Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €.

Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

duves 29.07.2019 (12:28)

1


Načo všade pchajú 29" kolesá?

 
TTBiker 30.07.2019 (12:32)

0


Šak totok

 
Gyver 25.09.2019 (09:17)

0


Lebo len trpazlík by to nechcel!

 
Pridaj komentár