Návleky Eleven - ani zmena počasia vás nemusí zastaviť

Návleky Eleven - ani zmena počasia vás nemusí zastaviť

PR článok

Čím ďalej tým viac budú rána chladnejšie, počas dňa na bicykli nás môže postretnúť ochladenie a pri skorých ranných a neskorých večerných výjazdoch už bude úplná samozrejmosť, aby ste si chránili ruky a nohy pred chladom.

Pri takýchto situáciách vám môžu pomôcť návleky od spoločnosti Eleven. Ako všetci vieme, tak táto časť cyklistického oblečenia je nápomocná vtedy, keď sa počas dňa môže počasie zmeniť.

Ráno je chladno a vy si potrebujete chrániť odhalené časti tela. No po pár kilometroch sa vaše telo zohreje, slniečko vykukne a vám je už teplo. Návleky si vtedy dáte jednoducho dole a pokračujete ďalej. To je jedna z výhod oproti dlhým cyklistickým nohaviciam či bunde. Tiež sa ľahko balia a nezaberú veľa miesta v zadnom vrecku či v batohu. Pozrime sa, čo ponúka v tejto kategórii český výrobca Eleven, ktorý má od roku 2015 zastúpenie aj na Slovensku.HORIZONTAL F150 LIGHT


Tieto návleky, ktoré využívajú elastický materiál M.I.T.I. SHIELD, ponúkajú v prvom rade nízku hmotnosť. To ocení každý, kto si potrpí na každý gram, ktorý nosí v zadných vreckách či na bicykli. Táto ochrana pre vaše ruky je nezateplená, a preto je ideálnou voľbou na výjazdy skoro ráno či podvečer. V hornom leme nájdete silikónovú pásku, ktorá zabráni zvliekaniu počas jazdy a zároveň ich bude držať na svojom mieste.HORIZONTAL F160 LIGHT


Tieto návleky disponujú totožnými vlastnosťami a prednosťami ako už vyššie predstavovaný model v neónovo žltej farbe. Tento je k dispozícií v ružovom prevedení. Sú ponúkané od veľkosti XS po veľkosť XL. Svoju si pohodlne nájdete vďaka veľkostnej tabuľke na stránke výrobcu.Návleky na tretry HYDRO LIGHT II


Ochranu pred chladným počasím si určite zaslúžia aj vaše nohy v tretrách. Anatomicky tvarované návleky sú ľahké a pritom pridajú aj k vašej bezpečnosti. Majú na sebe reflexné logo a takto upravený je aj zips. Model Hydro Light je vhodný tak ako pre vyznávačov cestnej cyklistiky, tak aj na použitie pre MTB milovníkov.

Elastický materiál veľmi dobre obopína obuv a netlačí na problematické miesto achillovej päty. Veľmi elastické a ultratenké návleky na cestné aj MTB tretry. Návleky sú nepremokavé a vetruodolné. Ponúkané sú v troch veľkostných kategóriách.Návleky na kolená BLACK REFLEX


Kolená sú z našich kĺbov asi najcitlivejšie na zmenu vonkajšej teploty. Mnohí z vás už určite zažili nepríjemné bolesti, ktoré boli spôsobené zápalom v kolene, ktorý sa tam dostal vďaka tomu, že ste si ich nechránili.

Zateplené návleky od firmy Eleven majú prepracovaný strih a gélové lemy, ktoré dopomôžu k pohodliu pri nosení. Reflexné logo určite neurazí a za zníženej viditeľnosti vám pomôže ostať viditeľným. Zips je tu pre pohodlnejšie navliekanie a zvliekanie, keď ich na bicykli už nebudete potrebovať. Vybrať si môžete medzi troma veľkosťami.Všetky kúsky v ponuke sú vyrábané v rôznych veľkostiach a tú svoju si vyberiete vďaka veľkostnej tabuľke na stránke výrobcu.

Kompletnú ponuku návlekov ale aj ďalšieho cyklistického oblečenia od firmy Eleven nájdete na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

Rozdiel v teplotách v rámci dňa kolíše, občas už je mokro a aj keď svieti slnko, vietor vie byť pekne studený. Vďaka kúskom oblečenia od Sportful si jeseň napriek tomu užijete.
Test: PEARL iZUMi Thermal – návleky s anatomickým dizajnom

Test: PEARL iZUMi Thermal – návleky s anatomickým dizajnom

Návleky patria k najuniverzálnejším kúskom v cyklistickom šatníku. Čím ma prekvapili tieto od značky PEARL iZUMi?
Výbava do jesenných podmienok – sezóna nám ešte nekončí PR článok

Výbava do jesenných podmienok – sezóna nám ešte nekončí

Kvalitné kúsky oblečenia sú na výjazdoch dôležité, rovnako aj niektoré vychytávky, ktoré služia na zvýšenie bezpečnosti a pohodlia.
keyboard_arrow_up