Spúšťame český web a YouTube kanál MTBIKER_CZ

Spúšťame český web a YouTube kanál MTBIKER_CZ

359 komentárov

redakcia 14.08.2019 12 fotografií   Mtbiker.cz Youtube Horska Cyklistika Ceska Republika Cestna Cyklistika

Mnohí z vás určite vedia, že česká cyklistika je skutočne na vysokej úrovni. Aj z toho dôvodu by sme sa radi zamerali aj týmto smerom a priniesli niečo nové.

 

Prečo sa púšťame na západ?


Česko a Slovensko mali k sebe vždy blízko a platí to aj v „online“ svete. Neuniklo nám, že veľké množstvo fanúšikov našej slovenskej verzie stránky je práve z Čiech. Ešte viac to platí aj o našom YouTube kanáli, kde tvoria českí diváci značnú časť (aktuálne viac ako 20%). Postupom času nám napadlo vytvoriť niečo špeciálne pre nich… najmä čo sa týka špecifického obsahu. Sem patria napríklad tipy na výlety, rozhovory, reportáže, preteky a pod.MTBIKER.CZ


Výsledkom tohto celého je naša česká stránka, ktorá tak ako v prípade slovenskej verzie spája dokopy viaceré sekcie. Či už sú to články, reportáže, a tiež kalendár akcií. Ten je zameraný samozrejme špecificky na české akcie a určite bude poriadne naprataný. Pretože kto pozná, tak vie, že cyklistika u našich susedov doslova prekvitá a úroveň pretekov je o level inde. Stačí sa pozrieť na MTB scénu, kde nájdete profesionálne tímy a celkovo sa v oblasti MTB a maratónov môžu Česi smelo radiť k svetovej špičke. Všetko sa to potom odzrkadľuje na prestížnych podujatiach a najlepším dôkazom, že to u susedov skutočne žije, je Nové Město na Moravě – to býva každoročne zvolené ako najlepší svetový pohár v kalendári.Rovnako to platí aj o cestnej cyklistike, kde sa od nich tiež môžeme ešte veľa učiť a viaceré kluby sú na vysokej úrovni. Len jeden príklad za všetkých – Elkov Author, ktorý patrí medzi najlepšie prokontinentálne tímy široko ďaleko. Nehovoriac o tom, že tu sídli množstvo značiek. Jednoducho cyklistikou to tam žije a radi by sme toho boli súčasťou a ponúkli na oplátku zaujímavý a originálny obsah, s ktorým máme skúsenosti u nás.

S tým všetkým súvisia opäť aj populárne sociálne siete ako Instagram, no a samozrejme YouTube kanál.YouTube MTBIKER_CZ


Naším cieľom je prinášať rôznorodý obsah (cestná cysklitika, MTB, enduro atď.) s čím súvisí aj tvorba videa. Niekto má rád viac články, niekto naopak práve video, takže voľba už je na vás . Tu platí to isté ako vyššie a teda zameranie sa na špecifické témy. Tam sa budete stretávať s Petrom Mazurom, ktorý je zatiaľ naším nosným redaktorom a o ktorom sa môžete trochu viac dozvedieť vo videu od Slava.Na tomto kanáli už videá postupne pribúdajú, ďalším je napríklad rozhovor o jazdení v Kanade, ktorý možno trochu nakopne, ak vás láka niečo podobné zažiť .Podporte nás svojím odberom


Ak sa vám tento obsah pozdáva, nezabudnite nás podporiť svojím odberom - predsa len to bude niečo iné ako náš slovenský kanál. Ďalšie videá a články budú postupne pribúdať.Kto nič nerobí, nič nepokazí


Je nám jasné, že pustiť sa do niečoho podobného je beh na dlhú trať. Veď aj náš slovenský web a YouTube kanál stále postupne ladíme k vašej spokojnosti a na základe vaších podnetov. Takže to isté nás čaká aj v tomto prípade a predsa len to bude ešte o niečo ťažšie. Veľmi radi oceníme teda spätnú väzbu a rovnako prípadné podnety na zlepšenie.

Pomôž nám CZ rozbehnúť ešte viac


Rád jazdíš, sleduješ dianie v cyklistike a píšeš? Pridaj sa k nám a rozbehnime to v Čechách ešte viac spoločne. Viac podrobností v samostatnom článku na tomto odkaze.

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)

Komentáre

Samalama 14.08.2019 (18:32)

28


cakam na test SPD sandalov

 
Biker201 Samalama 15.08.2019 (00:30)

-1


Ale jedine z ponozkami 😁

 
PetiMTBiker 14.08.2019 (19:13)

12


Môžte začať kopírovať videá na český YouTube kanál a nadabovať ich po česky lebo Česi nerozumejú po slovensky

 
Cykloturista 14.08.2019 (19:06)

4


Forum bude jedno spolocne na SK verzii? Aby sme neriesili rovnake veci na dvoch roznych miestach.

 
GaliPet 15.08.2019 (07:23)

3


Bodlo by spraviť web-odkaz ne prepnutie sa z SK na ČR a naopak.

 
palo14 14.08.2019 (23:21)

0


Nestacil im redirect sem a google translate? Mozno ze AI googlu vie prelozit aj hlas a mali by aj videa. Stacilo troska poguglit a nemusite robit dalsiu stranku.

 
michalkrempasky palo14 15.08.2019 (15:02)

1


nemyslim si ze tieto technologie su tak pokrocile ako od toho ocakavas

 
Zipsik 14.08.2019 (20:11)

-6


Tento príspevok vyhodnotili používatelia ako nekvalitný, a preto sa nezobrazuje. Klikni sem ak si ho želáš napriek tomu zobraziť.
 
palo14 Zipsik 14.08.2019 (23:19)

1


Co hejtujete chalana? Pokial si z BA tak ma pravdu. Dokonca na zapad moze byt aj Polsko

 
Pridaj komentár