Kliknutím prejdeš na
ride.lezyne.com
Reklama
Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

133 komentáre

redakcia 20.08.2019   Kemp Horska Cyklistika Enduro Pozvanka Kosice Preteky

Podfúkni plášte, nasaď teleskopku a nezabudni vyplniť registračku, lebo v prvý septembrový víkend ťa čaká poriadna dávka košického endura, na ktorom si svoju stopu nájde každý.

 

V posledných rokoch sa horská cyklistika, a predovšetkým tá technicky náročnejšia, rozšírila do všetkých končín Slovenska. Aj keď to niektorí nečakali, i v Košiciach si dokázali z ničoho vytvoriť parádne traily.Občianske združenie KE.CY – košické cyklotraily a Bike Park Červený Breh v tomto duchu pozývajú všetkých tých, ktorí nielen radi jazdia, ale taktiež majú radi aj nefalšovanú atmosféru v prostredí rovnako nadšených ľudí, na už druhý oficiálny ročník Joydura, konajúceho sa 7. septembra 2019 v košických lesoch.

Samotné slovíčko „joy“ (radosť) nie je v názve omylom. My ako cyklisti predsa vieme, že aj keď nezajazdíš KOM trate, ide o to, aký pocit z toho máš. Keďže jazda na bicykli ponúka (väčšinou) iba jeden hormón, a to hormón šťastia, vedz, že na Joydure oň núdza nebude! Stačí sa pozrieť na foto z minulosti.Rovnako tak, ak váhaš, či nechať priateľku alebo deti doma a odísť niekam do neznáma, máme pre teba riešenie: zober ich so sebou! Na Červenom brehu si oddýchnete po ťažkom týždni, deti sa zabavia na mini pumptracku a nebude chýbať ani dobrá hudba či otvorený bar.

Aby sme ťa týmito peknými slovami nezmiatli úplne, prečítaj si teraz klasické propozície a info o samotnom podujatí.

Miesto: Červený Breh v Košiciach
Dátum a čas: 7. septembra 2019 od 8:30 h
Registrácia: kecy.akcie@gmail.com (predmet: Joyduro 2019 registrácia; do mailu napíš meno, kontaktné údaje, veľkosť trička)
- ak ťa ešte nepustia do krčmy (teda máš menej než 18 rokov), budeme od teba potrebovať prehlásenie bajkera, podpísané tvojím zákonným zástupcom (ktoré získaš na požiadanie mailom)
Štartovné: 5 € (v cene tričko, občerstvenie po pretekoch)
Trať: KE.CY traily s bonusmi
Občerstvenie: od štartu do cieľa si na to sám – po pretekoch na Červenom Brehu na teba bude čakať pivko a gulášikAk stále nevieš, do čoho sa púšťaš, o to lepšie pre teba . Nejakú predstavu si môžeš vytvoriť napozeraním videí alebo návštevou samotných trailov.Nakoniec asi len toľko, aby si nezúfal, ak aj sa necítiš byť tvrdým endurákom – o to ani nejde. Traily sú poväčšine zjazdné pre každého, aspoň trochu schopného horského cyklistu. Vždy sa predsa dá nebezpečný úsek prejsť po svojich, že?

Linka na fejsúbkové podujatie klikni priamo sem.
Stránka KE.CY o.z. je dostupná tu.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Joyduro

07.09.2019
MTB - Enduro
Košice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Vidlice a tlmiče ~ Odpružené vidlice ~ Vidlice 29")

Komentáre

imro1 20.08.2019 (20:16)

0


Paráda, nepôjde niekto uz okolia PD, prípadne PE ? kvakob ty by si išel? Niekedy by som si tam rád šiel pojazdiť, no keďže to nie je najbližšie, tak sám tam nepôjdem.

 
scr@tch imro1 20.08.2019 (21:06)

0


Možno skús napísať aj do témy vo fóre, ak to pozerá viac ľudí

 
imro1 21.08.2019 (10:13)

0


Jasné vyskúšam potom keď sa to bude blížiť, ešte je na to čas, takže toto len tak predbežne. Dovtedy chcem ešte aj tak dať nejaké iné akcie

 
Pridaj komentár