Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

Pozvánka: Radostné enduro v metropole východu už v septembri – Joyduro 2019

Podfúkni plášte, nasaď teleskopku a nezabudni vyplniť registračku, lebo v prvý septembrový víkend ťa čaká poriadna dávka košického endura, na ktorom si svoju stopu nájde každý.

V posledných rokoch sa horská cyklistika, a predovšetkým tá technicky náročnejšia, rozšírila do všetkých končín Slovenska. Aj keď to niektorí nečakali, i v Košiciach si dokázali z ničoho vytvoriť parádne traily.Občianske združenie KE.CY – košické cyklotraily a Bike Park Červený Breh v tomto duchu pozývajú všetkých tých, ktorí nielen radi jazdia, ale taktiež majú radi aj nefalšovanú atmosféru v prostredí rovnako nadšených ľudí, na už druhý oficiálny ročník Joydura, konajúceho sa 7. septembra 2019 v košických lesoch.

Samotné slovíčko „joy“ (radosť) nie je v názve omylom. My ako cyklisti predsa vieme, že aj keď nezajazdíš KOM trate, ide o to, aký pocit z toho máš. Keďže jazda na bicykli ponúka (väčšinou) iba jeden hormón, a to hormón šťastia, vedz, že na Joydure oň núdza nebude! Stačí sa pozrieť na foto z minulosti.Rovnako tak, ak váhaš, či nechať priateľku alebo deti doma a odísť niekam do neznáma, máme pre teba riešenie: zober ich so sebou! Na Červenom brehu si oddýchnete po ťažkom týždni, deti sa zabavia na mini pumptracku a nebude chýbať ani dobrá hudba či otvorený bar.

Aby sme ťa týmito peknými slovami nezmiatli úplne, prečítaj si teraz klasické propozície a info o samotnom podujatí.

Miesto: Červený Breh v Košiciach
Dátum a čas: 7. septembra 2019 od 8:30 h
Registrácia: kecy.akcie@gmail.com (predmet: Joyduro 2019 registrácia; do mailu napíš meno, kontaktné údaje, veľkosť trička)
- ak ťa ešte nepustia do krčmy (teda máš menej než 18 rokov), budeme od teba potrebovať prehlásenie bajkera, podpísané tvojím zákonným zástupcom (ktoré získaš na požiadanie mailom)
Štartovné: 5 € (v cene tričko, občerstvenie po pretekoch)
Trať: KE.CY traily s bonusmi
Občerstvenie: od štartu do cieľa si na to sám – po pretekoch na Červenom Brehu na teba bude čakať pivko a gulášikAk stále nevieš, do čoho sa púšťaš, o to lepšie pre teba . Nejakú predstavu si môžeš vytvoriť napozeraním videí alebo návštevou samotných trailov.Nakoniec asi len toľko, aby si nezúfal, ak aj sa necítiš byť tvrdým endurákom – o to ani nejde. Traily sú poväčšine zjazdné pre každého, aspoň trochu schopného horského cyklistu. Vždy sa predsa dá nebezpečný úsek prejsť po svojich, že?

Linka na fejsúbkové podujatie klikni priamo sem.
Stránka KE.CY o.z. je dostupná tu.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Joyduro

calendar_today 07.09.2019
label MTB - Enduro
place Košice (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up13thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - kolesá roztočíme v Partizánskom

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - kolesá roztočíme v Partizánskom

Konečne je tu jar a spolu so stále lepším a teplejším počasím sa plní aj kalendár podujatí. Pre tých, ktorí vyznávajú náročnejší terén, sa už o pár dní začína prvé kolo enduro pretekov.
Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria 2022 - zábava na trailoch

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria 2022 - zábava na trailoch

Kamarátska atmosféra, zážitky, víkend plný jazdenia a v prvom rade možnosť porovnať si sily s ostatnými jazdcami. Presne tieto slová vystihujú MTBIKER Hornonitriansku Enduro Sériu.
Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - veľké finále v Bojniciach

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria - veľké finále v Bojniciach

Po minuloročnom zrušenom finále si opäť budeme môcť zmerať sily na domácich trailoch v Bojniciach.
keyboard_arrow_up