Unboxing: Cannondale SuperSix Evo Carbon Disc 105 – technológie profíkov za slušný peniaz

Unboxing: Cannondale SuperSix Evo Carbon Disc 105 – technológie profíkov za slušný peniaz

118 komentárov

04.10.2019 42 fotografií   Sezona 2020 Sezona 2019 Bicykel Mtbiker Centrum Unboxing Cestny Bike Cestna Cyklistika Karbon Cannondale Novinky

Na sezónu 2020 pripravila značka Cannondale asi najdôležitejší cestný model. Obľúbený sa stal aj aero model s označením SystemSix, ale klasickejšie poňatie tejto novinky s dlhšou históriou bude rezonovať viacej.

 

My vám ho prinášame v prevedení, pri ktorom je cenovka nastavená naozaj zaujímavo a ak to preženieme, tento základný model sa zviezol pri drahom vývoji, ktorý zaplatia skôr drahšie verzie tejto novinky. Tak prečo to nevyužiť?!

Pri novej generácii sa myslelo hlavne na 3 vlastnosti. A to aerodynamika, pohodlie a dizajn. Vo všetkom vykazuje toto pokračovanie lepšie hodnoty, ako jeho predchodca. Áno, radíme tam aj dizajn, ktorý nepriniesol iba kozmetické zmeny, ale poriadnu porciu aktuálnych trendov.

Pri balení sa myslelo na všetko. Vtipná potlač krabice, každá časť extra obalená. Takto by sme sa nebáli poslať bicykel každou možnou aerolíniou.

„Protizapekacia” pasta je ďalším dôkazom, že bolo myslené na každý detail. Tento model je vybavený sedlovkou z hliníka, takže aj podľa toho sa volilo správne ošetrenie.Tento model je pripravený na kompletnú internú kabeláž aj vďaka vyhotoveniu riadidiel a predstavca. V tomto prípade je bicykel vybavený hliníkovým variantom týchto častí.

Brzdy hydraulické, ako káže aktuálna móda. Všetky skrutky uťahované na presné hodnoty udávané výrobcom.Lakovanie rámu je naprieč všetkými prevedeniami podobné, vkusné a trendy a jediná zmena sa nachádza pod jeho povrchom. Pri top ponuke sa použil karbón s označením HI-MOD, tento model je postavený z karbónu BallisTec.Zaujímavé je aj riešenie podložiek pod predstavcom, kde je vidieť, že sa aj tu počíta s vnútorným vedením kabeláže. Takže žiadny chudobný príbuzný top modelu s 5-cifernou cenovkou, ale nasadenie všetkých technológií novinky.Cena daného modelu je 2 399,90 €. Tento bicykel nájdete aj na našom MTBIKER shope.

YouTube MTBIKER centrum - viac videí k bicyklom aj príslušenstuĎalšie videá si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Geometria a špecifikácia


Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.

Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €


Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.


Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

Nazgul 04.10.2019 (10:02)

4


Tá kombinácia aero spacerov a klasického predstavca je príšerná...

 
cepooo Nazgul 04.10.2019 (10:29)

1


My hovorime ZAUJIMAVA

 
cervo Nazgul 04.10.2019 (10:42)

1


Toto je vzdy trocha problem pri unboxingoch, ze nemozeme zrezat stlpik vidlice tak, aby to vyzeralo "dobre". Treba preto trocha predstavivosti - novemu majitelovi by sa dlzka stlpika prisposobila a zredukovali podlozky. Ale suhlas, ze s aero integrovanym predstavcom to vyzera lepsie: https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/cestne-bicykle/cannondale-supersix-evo-hi-mod-disc-dura-ace-2020-cestny-bicykel.html

 
Nazgul cervo 04.10.2019 (11:05)

1


Veď to nebolo na Vás, ale na výrobcu... Mali tam dať rovno integrál, tých 30,- Eur naviac by už zákazník zvládol...

 
4volty 04.10.2019 (14:10)

0


Preco je cena za bike "len" 2399 eur, ked na stranke cannondale.sk je tento model za 2899eur ? Ci je to len cena za tento konkretny kus?

 
matej.burian1 4volty 05.12.2019 (11:53)

0


Na stránke výrobcov býva vždy uvedená tzv odporúčaná maloobchodná cena ktorá je v drvivej väčšine prípadov riadne prepísknutá oproti reálnym cenám v e-shopoch a obchodoch

 
LacoR 04.10.2019 (17:28)

0


Najkrajší lak je ten fialový ako jazdili aj na tour. Ostatne farebné prevedenia sú také akési nudné. Inak je ten bajk nádherný, pretože nie je na pohľad až tak aero, ale teda niečo medzi. Ešte keby tá cena bola na Ultegre😁

 
666pounder 09.05.2020 (19:34)

0


https://youtu.be/5t7Fb26LXKU tento bol najkrajsi

 
Pridaj komentár