Unboxing: Cannondale SuperSix Evo Carbon Disc 105 – technológie profíkov za slušný peniaz

Unboxing: Cannondale SuperSix Evo Carbon Disc 105 – technológie profíkov za slušný peniaz

Na sezónu 2020 pripravila značka Cannondale asi najdôležitejší cestný model. Obľúbený sa stal aj aero model s označením SystemSix, ale klasickejšie poňatie tejto novinky s dlhšou históriou bude rezonovať viacej.

My vám ho prinášame v prevedení, pri ktorom je cenovka nastavená naozaj zaujímavo a ak to preženieme, tento základný model sa zviezol pri drahom vývoji, ktorý zaplatia skôr drahšie verzie tejto novinky. Tak prečo to nevyužiť?!

Pri novej generácii sa myslelo hlavne na 3 vlastnosti. A to aerodynamika, pohodlie a dizajn. Vo všetkom vykazuje toto pokračovanie lepšie hodnoty, ako jeho predchodca. Áno, radíme tam aj dizajn, ktorý nepriniesol iba kozmetické zmeny, ale poriadnu porciu aktuálnych trendov.

Pri balení sa myslelo na všetko. Vtipná potlač krabice, každá časť extra obalená. Takto by sme sa nebáli poslať bicykel každou možnou aerolíniou.

„Protizapekacia” pasta je ďalším dôkazom, že bolo myslené na každý detail. Tento model je vybavený sedlovkou z hliníka, takže aj podľa toho sa volilo správne ošetrenie.Tento model je pripravený na kompletnú internú kabeláž aj vďaka vyhotoveniu riadidiel a predstavca. V tomto prípade je bicykel vybavený hliníkovým variantom týchto častí.

Brzdy hydraulické, ako káže aktuálna móda. Všetky skrutky uťahované na presné hodnoty udávané výrobcom.Lakovanie rámu je naprieč všetkými prevedeniami podobné, vkusné a trendy a jediná zmena sa nachádza pod jeho povrchom. Pri top ponuke sa použil karbón s označením HI-MOD, tento model je postavený z karbónu BallisTec.Zaujímavé je aj riešenie podložiek pod predstavcom, kde je vidieť, že sa aj tu počíta s vnútorným vedením kabeláže. Takže žiadny chudobný príbuzný top modelu s 5-cifernou cenovkou, ale nasadenie všetkých technológií novinky.Cena daného modelu je 2 399,90 €. Tento bicykel nájdete aj na našom MTBIKER shope.

YouTube MTBIKER centrum - viac videí k bicyklom aj príslušenstuĎalšie videá si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Geometria a špecifikácia


Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.

Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €


Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24-48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up11thumb_down comments 8 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Pinarello Dogma F12 Disk 2020 Limited Edition - topka v dostupnejšom kabáte

Unboxing: Pinarello Dogma F12 Disk 2020 Limited Edition - topka v dostupnejšom kabáte

Rám schopný vyhrávať TDF v kombinácii s komponentami, ktoré robia túto raketu o niečo dostupnejšou.
Novinka: Cannondale Topstone Carbon - odpružený gravel

Novinka: Cannondale Topstone Carbon - odpružený gravel

Prémiová značka bicyklov Cannondale dnes predstavila zásadnú novinku vo svete gravel a all-mountain cestných bicyklov. Nový model nesie názov Topstone Carbon a jedinečným ho robí najmä systém pruženia Kingpin.
Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Univerzálne bicykle sú stále populárnejšie. Tento v hliníku je so zaujímavou cenou a má našincovi čo ponúknuť.
keyboard_arrow_up