VeloCity hľadá mechanika alebo mechaničku do servisu bicyklov v Bratislave

VeloCity hľadá mechanika alebo mechaničku do servisu bicyklov v Bratislave

PR článok

Ak je pre teba cyklistika koníčkom alebo dokonca životným štýlom, tak posuň túto svoju vášeň ďalej a pracuj s bicyklami na dennej báze.

VeloCity ako tvoj nový zamestnávateľ


Predtým ako predstavíme pracovnú ponuku, tak je potrebné povedať niečo o budúcom zamestnávateľovi. VeloCity je cyklistický a bežecký obchod v Bratislave na Lamačskej ceste 4256/8. Táto adresa bola vybraná zámerne, aby ste si mohli svoj bicykel vyskúšať priamo v teréne, ktorý je na dosah ruky od tejto predajne.

V súčasnosti prevádzkujú predaj, servis a požičovňu bicyklov. Ako jediný v hlavnom meste požičiavajú aj zaujímavé bicykle ako sú fatbiky či tandemové bicykle. V predajni si môžete zakúpiť bicykle od firiem ako sú Merida, Focus, Orbea, KTM či Cannondale. Nechýba tu ani certifikované servisné miesto pre spomenuté značky a ty sa môžeš podieľať na ich servise.Čo ponúkajú pre teba?


VeloCity v Bratislave hľadá do svojho tímu šikovného mechanika, ktorý bude opravovať, „tuniť“ a skladať nové bicykle a elektrobiky. Sľubujú uvoľnenú pracovnú atmosféru v priateľskom kolektíve na čele so super šéfom.

Za svoju prácu dostaneš 1000 až 1 300 €. Keď sa orientuješ v súčasných trendoch, komponentoch a technológiách, tak tieto vedomosti ti môžu len pomôcť. Ak chceš svoj koníček posunúť o level vyššie a chceš skúsiť prácu v športovom odvetví, ktoré obľubuješ, tak neváhaj a skús prácu v predajni VeloCity.Ak ťa baví cyklistika a chceš v tomto segmente robiť aj v rámci svojho pracovného času, tak sa ozvi mailom na adresu info@velocity.sk, a možno sa aj ty staneš súčasťou kolektívu ľudí, ktorí milujú cyklistiku.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Tuning vášho bicykla - zlepšenie vlastností aj investícia pre radosť PR článok

Tuning vášho bicykla - zlepšenie vlastností aj investícia pre radosť

Ak ste už pred sezónou skontrolovali všetky dôležité súčasti vášho bicykla a všetko funguje ako má, nastáva ideálny čas na menší tuning. Či už pre zlepšenie vlastností, alebo čisto pre radosť...
Test: Trio šikovných pomocníkov od Park Tool

Test: Trio šikovných pomocníkov od Park Tool

Bicyklovanie okrem radosti občas prináša aj nejaké tie poruchy, alebo potrebu výmeny dielov. V dnešnom teste si posvietime na troch pomocníkov, ktorí by nemali chýbať v dielni žiadneho bikera.
Plášte na váš bicykel - pre každého niečo PR článok

Plášte na váš bicykel - pre každého niečo

Hmotnosť, valivý odpor, špeciálne zmesy či dezén s funkciou samočistenia. To sú vlastnosti, ktoré rozhodujú pri výbere nového plášťa. Skontrolujte, či ich po minuloročnej sezóne aj ten váš bicykel nepotrebuje vymeniť.
keyboard_arrow_up