Kliknutím prejdeš na
www.craft.cz
Reklama
Pomôžte nám zlepšiť maratónske akcie v prospech bikerov

Pomôžte nám zlepšiť maratónske akcie v prospech bikerov

17

redakcia 22.10.2019   Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Mtbiker.sk Preteky Maraton

Môžeme povedať, že práve maratóny sú akciami pre najväčší počet jazdcov, a to bez ohľadu na výkonnosť. Záleží nám na kvalite samotných podujatí a z tohto dôvodu vás prosíme o spätnú väzbu.

 

Či už jazdíte s ambíciami na pódium, alebo chcete len doraziť do cieľa a ponaháňať sa s priateľmi, práve maratóny sú ideálne miesto. Tým, že sú robené pre skutočne široké spektrum bikerov, ťažko vyhovieť každému – či už z hľadiska trate, alebo doplnkových aktivít ako je napr. sprievodný program a pod. Predsa len niekto ide na akciu sám s cieľom zabojovať o bedňu a iné ho netrápi, niekto ďalší vezme manželku a deti s cieľom stráviť aktívny víkend.Rovnako sa to týka aj samotných tratí, pretože čo je pre niekoho veľa, druhému je málo a zrejme najväčší rozdiel vo vnímaní je z hľadiska technickej náročnosti. Za tie roky sa už podujatia vyformovali do určitej charakteristickej formy a svojimi traťami sa výrazne odlišujú – a to je dobre, kedže takto si vie človek vybrať podľa chuti. A ak sú nedostatky, dá sa na nich zapracovať. Niekedy stačí doplniť pár pekných úsekov a hneď je celkový dojem z jazdy iný.Zabezpečenie je zrejme samostatná kapitola, pričom sem patria aj veci ako napríklad počet wapiek a pod. No a samozrejme sú tu detaily ako je sprievodný program, občerstvenie a iné. Na všetky tieto veci musí organizátor myslieť, a práve tento dotazník môže pomôcť sústrediť sa na to hlavné – teda to čo je dôležité pre vás ako jazdcov.Nájdite si pár minút a dajte nám spätnú väzbu


Ako sme už načrtli vyššie, ak máte chuť trochu pomôcť zvýšiť kvalitu týchto akcií, vyplňte prosím dotazník na tomto odkaze.

Neznamená to samozrejme, že sa všetko hneď zmení, ale tieto odpovede pomôžu identifikovať prípadné nedostatky a miesta na zlepšenie. Či už pre samotných organizátorov, tak aj pre nás v rámci MTBIKER. Zrejme ste si všimli, že sa snažíme akcie podporovať rôznymi spôsobmi a naším cieľom je ich aj postupne zlepšiť. Veď sa na nich zúčastňujeme rovnako ako vy .

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle ~ Pevné a hardtail)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár