Pomôžte nám zlepšiť maratónske akcie v prospech bikerov

Pomôžte nám zlepšiť maratónske akcie v prospech bikerov

Môžeme povedať, že práve maratóny sú akciami pre najväčší počet jazdcov, a to bez ohľadu na výkonnosť. Záleží nám na kvalite samotných podujatí a z tohto dôvodu vás prosíme o spätnú väzbu.

Či už jazdíte s ambíciami na pódium, alebo chcete len doraziť do cieľa a ponaháňať sa s priateľmi, práve maratóny sú ideálne miesto. Tým, že sú robené pre skutočne široké spektrum bikerov, ťažko vyhovieť každému – či už z hľadiska trate, alebo doplnkových aktivít ako je napr. sprievodný program a pod. Predsa len niekto ide na akciu sám s cieľom zabojovať o bedňu a iné ho netrápi, niekto ďalší vezme manželku a deti s cieľom stráviť aktívny víkend.Rovnako sa to týka aj samotných tratí, pretože čo je pre niekoho veľa, druhému je málo a zrejme najväčší rozdiel vo vnímaní je z hľadiska technickej náročnosti. Za tie roky sa už podujatia vyformovali do určitej charakteristickej formy a svojimi traťami sa výrazne odlišujú – a to je dobre, kedže takto si vie človek vybrať podľa chuti. A ak sú nedostatky, dá sa na nich zapracovať. Niekedy stačí doplniť pár pekných úsekov a hneď je celkový dojem z jazdy iný.Zabezpečenie je zrejme samostatná kapitola, pričom sem patria aj veci ako napríklad počet wapiek a pod. No a samozrejme sú tu detaily ako je sprievodný program, občerstvenie a iné. Na všetky tieto veci musí organizátor myslieť, a práve tento dotazník môže pomôcť sústrediť sa na to hlavné – teda to čo je dôležité pre vás ako jazdcov.Nájdite si pár minút a dajte nám spätnú väzbu


Ako sme už načrtli vyššie, ak máte chuť trochu pomôcť zvýšiť kvalitu týchto akcií, vyplňte prosím dotazník na tomto odkaze.

Neznamená to samozrejme, že sa všetko hneď zmení, ale tieto odpovede pomôžu identifikovať prípadné nedostatky a miesta na zlepšenie. Či už pre samotných organizátorov, tak aj pre nás v rámci MTBIKER. Zrejme ste si všimli, že sa snažíme akcie podporovať rôznymi spôsobmi a naším cieľom je ich aj postupne zlepšiť. Veď sa na nich zúčastňujeme rovnako ako vy .
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up17thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MTBIKER Novodubnický maratón - klasika, ktorá nestarne

Pozvánka: MTBIKER Novodubnický maratón - klasika, ktorá nestarne

V auguste sa dočkáme už 26. ročníka legendárneho MTBIKER Novodubnického maratónu, ktorý preverí všetky stránky jazdca - od technickej pripravenosti až po fyzickú spôsobilosť.
Podeľ sa o svoje zážitky a skúsenosti z pretekov

Podeľ sa o svoje zážitky a skúsenosti z pretekov

Si pravidelným účastníkom maratónov a chcel by si ostatných motivovať k účasti? Alebo sa chystáš na svoje prvé preteky a rád by si sa podelil so svojimi zážitkami? Zdolal si zaujímavé zahraničné podujatie, o ktorom by mali vedieť aj ostatní bikeri?
GPS cyklopočítač a trénovanie - pomocník aj pre mládež?

GPS cyklopočítač a trénovanie - pomocník aj pre mládež?

Oplatí sa investovať do GPS cyklopočítača? Bude dobrým pomocníkom aj pre deti, ktoré s cyklistikou a pretekaním ešte len začínajú?
keyboard_arrow_up