Maziva do extrémnych podmienok

Maziva do extrémnych podmienok

PR článok

Jesenné a samozrejme skoré zimné obdobie je časom, kedy sa neraz všetky živly prírody stretnú v boji proti pohodovému výjazdu. A základom "úspechu" je aj správny výber maziva.

Force Extreme


Jednoduché namazanie reťaze zabezpečí olej Force Extreme v kompaktnom balení v podobe spreja. Jeho zloženie je určené do náročných podmienok, kedy nedokážete pohonnú sústavu chrániť od blata, vody a iných nečistôt. Dobre vteká do všetkých záhybov reťaze a zároveň chráni pred koróziou. Svoju funkciu plní univerzálne či už na cestných alebo horských bicykloch. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 6 €. Viac informácií získate na tomto odkaze.

Weldtite TF2 Extreme Wet


Výrobca Weldtite ponúka mazanie pod menom TF2 Extreme Wet, ktorého základom sú syntetické oleje s prímesami, ktoré súčasne chránia reťaz a zároveň znižujú trenie. Vďaka odolnosti voči vode vydrží aj pri umývaní bicykla. Minimalistické balenie ho predurčuje do každej garáže a na cesty, najmä ak očakávate premenlivé podmienky. Dodávaný je v 125 ml balení. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 6 €. Viac informácií získate na tomto odkaze.

BikeWorkx Chain Star


Chain Star je biele mazivo v spreji, ktoré vďaka pridaným aditívam pekne vniká do priestorov reťaze, kde vytesňuje vlhkosť, maže celú plochu reťaze a taktiež chráni kovové časti pred koróziou. Vhodný je pre všetky druhy bicyklov - cestné, trekingové či horské - kdekoľvek sa s nimi vydáte. Balenie v objeme 400 ml je dostatočnou dávkou na dlhodobé užívanie. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 12 €. Viac informácií získate na tomto odkaze.

Shimano Wet Lube


Výrobca pohonov Shimano sám vie, aké náročné je v nepriaznivých podmienkach zachovať reťaz čistú a zároveň namazanú. Práve k tomuto účelu je vyrobený Shimano WET Lube. Ide o syntetické mazivo pomáhajúce vďaka svojej vyššej viskozite odolávať náporu vody. Tak budete ochránení pred koróziou. Súčasťou 100 ml balenia je aj uzáver v podobe dávkovača priamo na reťaz. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 6 €. Viac informácií získate na tomto odkaze.

Cyclon Bike Care Wet Lube


S obsahom P.T.F.E. prídavku sľubuje Cyclon Bike Care dlhotrvajúci účinok, rovnako ako aj jednoduchú aplikáciu. Jeho použitie je všade tam, kde hrozí nadmerné namáhanie - napr. pri horských bicykloch, BMX alebo aj motocykloch. Navzdory svojej odolnosti voči vonkajším vplyvom nevytvára mazivo lepivú vrstu na povrchu. Dodávané je v 125 ml alebo 625 ml balení. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 11 €. Viac informácií získate na tomto odkaze.

Rex Black Diamond Chain Lube


Bezriedidlové, vysokofluórové mazivo na reťaz Rex Black Diamond sa vyznačuje receptúrou pre nízke trenie, znížené opotrebenie a odolnosť voči dažďu. Black Diamond je názov pre grafénové nanočastice, ktoré sa vmiešavajú do maziva. Ideálne je tak predovšetkým na súťažné a výkonnostné podujatia, počas akéhokoľvek ročného obdobia, do suchých alebo vlhkých podmienok. Cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni 40 € za 30 g balenie. Viac informácií získate na tomto odkaze.

Pre kompletné informácie o produktoch, prosím, navštívte stránky jednotlivých výrobcov/dovozcov.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Užite si zimu naplno - výbava pre vás PR článok

Užite si zimu naplno - výbava pre vás

Ak sa ani v zime nedokážete rozlúčiť s vaším bicyklom alebo sa venujete obľúbeným zimným športom, prinášame vám zopár tipov na praktickú zimnú výbavu.
Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie PR článok

Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie

Ideálne je mať oblečenie, ktoré využijeme na viac športov, netreba mať doma preplnenú skriňu. Aké veci fungujú na bicykli a aj pri turistike a čo je lepšie kúpiť si zvlášť?
Dámska výbava pre chladnejšie dni – hlavne ostať v teple PR článok

Dámska výbava pre chladnejšie dni – hlavne ostať v teple

Nastalo obdobie, kedy už začína výrazne ubúdať svetlo a vy pomaly vyberáte zo šatníkov teplejšie oblečenie. Ak však zistíte, že vám chýbajú zateplené nohavice či bunda, prinášame tipy na pár najnovších kúskov.
keyboard_arrow_up