Vianočné darčeky pre enduro jazdca - malá inšpirácia pre vás

Vianočné darčeky pre enduro jazdca - malá inšpirácia pre vás

PR článok

Dalo by sa povedať, že v prípade kategórie enduro je takmer všetko spotrebný materiál, ktorý treba z času na čas vymeniť. A rovnako vždy spraví radosť nový dres, prilba či sada na čistenie bicykla.

Alpina Rootage


Prilba určená predovšetkým pre bikerov, ktorí obľubujú štýl jazdy enduro a downhill. Je to kategória, ktorú má aj Alpina zaradenú vo svojom portfóliu a model Rootage môže byť dobrou voľbou. Je ľahká a má ostro tvarované línie. Vnútorná výplň má antibakteriálnu úpravu. Vďaka špeciálnej konštrukcii vás dokonale ochráni v prípade pádu. Dostupná je v dvoch farebných prevedeniach. Cena sa pohybuje okolo 170 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Sada Pure


Je obdobie, kedy je váš bicykel potrebné po každej jazde vyčistiť a to môže byť vzhľadom na ekológiu dosť problém. Weldtite však myslí ekologicky a tak ponúka bio koncentrát čistiaceho roztoku v kombinácii s hliníkovou fľašou s mechanickým rozprašovačom. Hliníková fľaša vám vydrží nepomerne dlhšie ako plastová, čiže vďaka tomu vytvoríte oveľa menej odpadu. Fľašu aj koncentrát viete kúpiť samostatne, ale môžete využiť aj výhodu sady. Cena sa pohybuje okolo 13 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

CTM Molab


Prilba je určená pre nadšencov enduro jazdy. Vyrobená je in-mold technológiou a vďaka väčšej hĺbke poskytuje zvýšenú ochranu aj pri extrémnej jazde. Nastavovanie veľkosti je vďaka citlivému koliesku, ktoré má na sebe navyše reflexné logo. 14 ventilačných otvorov vám poskytne komfort z výborného odvetrávania. V ponuke je v atraktívnej oceľovo šedej farbe v kombinácii s červenými prvkami. Cena sa pohybuje okolo 50 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Amplifi MKX Knee


Kolenné chrániče, o ktorých ani nebudete vedieť, že ich máte oblečené a predsa vás ochránia v prípade pádu. Pleteninový návlek je pohodlný a priedušný. Dobre odvádza vlhkosť a pot. Okraje majú špeciálne lemy, ktoré udržia chrániče na svojom mieste. 3D tvarovaný chránič má vzor v tvare včelieho plástu a vstrekuje sa priamo na návlek. Oproti predchádzajúcim modelom sú tieto chrániče o niečo dlhšie a poskytujú lepšiu ochranu. Cena sa pohybuje okolo 80 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Kellys Tyrion


Enduro dres s dlhým rukávom, ktorý je vhodný pre všetkých nadšencov MTB jazdenia. Môžete ho nosiť v chladnejšom počasí, ale vďaka priedušnej látke ho využijete aj v teplejšom počasí. Na chrbtovej časti je elastická sieťovaná látka a strih je v tejto časti predĺžený. Vďaka tomu budete mať počas jazdy na bicykli dokonalý komfort. Výrobca myslel aj na také detaily, ako je handrička na čistenie okuliarov na vnútornej časti dresu. Cena sa pohybuje okolo 50 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Vredestein Bobcat


Nový plášť sa zíde každému bikerovi, obzvlášť ak jazdí veľa. V takom prípade ho model Bobcat poteší. Vhodný je do členitého terénu a dokonale si rozumie s horskými cestičkami, kameňmi a koreňmi stromov. Vďaka dezénu poskytuje skvelú priľnavosť a umožňuje kontrolovať jazdu za každých okolností. Hmotnosť plášťa v závislosti od veľkosti sa pohybuje od 710 do 850 gramov. Cena sa pohybuje okolo 44 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Pirelli Scorpion Enduro M 27.5x2.6


Ak radi striedate výjazdy, vďaka tomuto plášťu môžete jazdiť tvrdé aj mäkké povrchy. Zásluhou SmartGRIP dobre zvládnete suché, ale aj mokré podmienky. Lepšia stabilita a priľnavosť a napriek tomu máte stále nízky valivý odpor. Na bočniciach je plášť zosilnený ako ochrana proti defektu. Ak však chcete minimalizovať riziko defektu na minimum, nie je problém prejsť na bezdušový systém TubeLess Ready. Cena sa pohybuje okolo 70 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

X-BIONIC® The Trick


Ak máte radi technologické vychytávky, tento dres ich ponúka hneď niekoľko. Patentovaná technológia TRICK termoreguluje vaše telo. Zóna na chrbtici aktivuje potenie, čím zabraňuje prehriatiu tela. Vďaka skoršiemu nástupu chladenia môžete trénovať efektívnejšie. Inovatívny Dolphin Rider Neck poskytuje vyšší komfort počas jazdy. Pošmyknutiu rukávov zabraňujú chrániče ramien Flexor. Cena sa pohybuje okolo 170 € a viac sa dozviete na tomto odkaze.

Pre kompletné informácie o produktoch, prosím, navštívte stránky jednotlivých výrobcov/dovozcov.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Darčeky pre každého cyklistu bez ohľadu na štýl jazdy PR článok

Darčeky pre každého cyklistu bez ohľadu na štýl jazdy

Cyklistika je naozaj mnohoraká, no je to len dobre – každý si v nej nájde to svoje. Rôzne disciplíny vyžadujú rôznu výbavu, radosť z jazdy je rovnaká.
Jesenná výbava - zvládni blato a dážď s prehľadom PR článok

Jesenná výbava - zvládni blato a dážď s prehľadom

Kto povedal, že októbrom sa končí sezóna? Ani väčší chlad, občasné blato a dážď nemusia byť so správnou výbavou žiadny problém.
Doplnky na nočné jazdy – bezpečne mestom aj lesom PR článok

Doplnky na nočné jazdy – bezpečne mestom aj lesom

Jeseň je typická sychravým počasím, šerom a skorým stmievaním. Od jazdenia to však mnohých neodradí. Čo by sa mohlo zísť na takéto neskoré jazdenie?
keyboard_arrow_up