Unboxing: Giant Reign 29 2 - “titánový” vládca

Unboxing: Giant Reign 29 2 - “titánový” vládca

Enduro bike v zaujímavom laku nazvanom “Ti” titán a menom, ktoré naznačuje, že vám pomôže ovládnuť akýkoľvek trail.

Modelový rad značky Giant na sezónu 2020 si drží vysoký estetický štandard. Aj tento nápaditý lak vyzerá naživo super a kombinácia čiernej lesklej s farbou hliníka pod priesvitným lakom lahodí oku. Zvolená výbava ponúka stále dobrú cenovú dostupnosť a zároveň pozostáva z komponentov, ktoré dobre fungujú, sú spoľahlivé a niečo aj vydržia.

Špecifikácia
Unboxing


Bicyklová veľmoc z Taiwanu radí správnu veľkosť biku už na potlači krabice. Po vytiahnutí sa opäť stretávame s napínakom zadného prehadzovača, ktorý neskôr nahradí lanko radenia.Skúsime preložiť marketingové názvy značky do ľudskej reči. Rám z kvalitného hliníka má spodnú oversize rúrku kvôli tuhosti, zadná stavba je vyrobená so zameraním na pevnosť, nové je uchytenie tlmiča. Ak by sme to neprekladali, vyzeralo by to nasledovne: MAESTRO SUSPENSION TECHNOLOGY, MEGADRIVE, ALUXX SL ALUMINUM a ADVANCED FORGED COMPOSITE TECHNOLOGY...Svoju veľkosť značka využíva aj v tom, že si veľa komponentov a súčiastok vyrába pod svojím menom.Brzdy sú od Shimana a sú 4 piestikové. So zastavením problém nebude!Radenie tu máme 1x12 od Sramu, prevedenie NX. Na prevodníku využijete masívne vodítko reťaze.Žehliť bude vidlica RockShox Yari so 160 mm, stĺpik OverDrive, 42 mm offset. Oska je boostová. Zadný tlmič systému Maestro má chod 146 mm a je tiež od rovnakej značky, model Deluxe Select +.Na ráfikoch širokých 30 mm sú obuté slušné Maxxis Minion 2,5” vpredu, vzadu 2,4”. Giant je super, že pribaľuje k biku aj bezdušovú sadu vrátane mlieka. Diery na ráfikoch majú odvádzať vodu? .Teleskopka je na takomto biku samozrejmosť, spolu so sedlom sú tiež od Giantu.Hmotnosť je na takýto robustný bike na enduro slušná, veľa modelov z disciplíny all mountain sa bežne dostáva k týmto hodnotám.Geometria
Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 2 899 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope, kde sú aj ďalšie verzie modelu Reign pre r. 2020.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100% nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up12thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

Unboxing: Cannondale Trail Neo 3 2020 - šedá myšisko

Šedá myška by to bola, ak by sme pri tejto farbe videli klasický bike bez motora. Teraz tu však máme slušný pohon, takže zdrobneniny nie sú na mieste.
Unboxing: Marin Rift Zone 2 2020 - ako mi prišla návšteva z Kalifornie

Unboxing: Marin Rift Zone 2 2020 - ako mi prišla návšteva z Kalifornie

Marin prichádza aj v tomto roku s modelom Rift Zone 2. Bicykel z kategórie AM/Trail poteší všetkých, ktorí sa chcú pri jazdení hlavne zabávať.
Získajte dostatok sily s elektro kolekciou Giant 2020 PR článok

Získajte dostatok sily s elektro kolekciou Giant 2020

Významný počet modelov v ponuke Giant v tomto roku zastáva aj elektro kategória. Od mestkých cez gravel až k horským. Výber je už na každom jazdcovi.
keyboard_arrow_up