Unboxing: Kellys Spider 70 GREY LIME 29' - zladený fešák

Unboxing: Kellys Spider 70 GREY LIME 29' - zladený fešák

Hľadáte bike na bežné vozenie za rozumné peniaze a kritérium je dostatok prevodov, hydraulika, značkové komponenty a aj dizajn?

Kellys má ponuku MTB XC HT modelov rozdelenú na modelové rady - od najvyššieho Hacker, cez Gate, Spider a Madman. Model Spider 70 je asi v strede ponuky a vyrába sa s 27,5” aj 29” kolesami a v dvoch farbách. Ide o bike, ktorý dobre poslúži, je postavený na značkových komponentoch, ktoré vás nebudú brzdiť pri vašich víkendových výletoch, ak sa o ne budete primerane starať. A keďže si Kellys viaceré komponenty produkuje sám, vedel všetko pekne dizajnovo zladiť.

Špecifikácia
Unboxing


Krabica. A v krabici bike.Oproti iným bicyklom zaujme vonkajšie vedenie laniek, v tejto kategórii bežné riešenie, ktoré treba pri zostavovaní dať na svoje miesto. Keďže budeme strihať aj nejaké sťahovacie pásky, tak pozor na prípadný omyl v tejto spleti kabeláže.Na biku je už všetko potrebné, odrazky v balení musia byť zo zákona. Zámok sedlovky nie je problém osadiť.Vonkajšie vedenie laniek má výhodu pri servisovaní, netreba nič prepchávať vnútrom rámu. Kellys si produkuje vlastné komponenty ako riadidlá, predstavec, sedlovka, sedlo… Dobre vyzerá ich zladenie do farebného prevedenia konkrétneho bicykla.Vidlica je pružinová, pri jazde po asfalte alebo zo sedla si ju pohodlne zamknete z riadidiel. Odpor pružiny sa dá nastaviť. SR SUNTOUR XCM RL má zdvih 100 mm.Dobrá správa je, že brzdíme hydraulikou od Shimana, kotúče 160 mm.Vpredu máme trojprevodník, takže prevodov a prevodov. Nemalo by sa stať, že na asfalte bude chýbať ťažký prevod a v kopci ľahký. Kvalitne vypracované vyzerajú kľuky Shimano Altus. Lepšie, ako keby tu výrobca šetril s nejakým “no name” komponentom.Keďže je vzadu kazeta s 9 pastorkami, celkovo je k dispozícii 27 prevodov. Radenie je kombinácia Alvio, Altus a Acera.Veľkosť kolies 29”, univerzálne plášte SCHWALBE Rapid Rob široké 2,25”. Ráfiky opäť s nápisom KLS.Na záver, rám je z hliníka, k dispozícii 3 veľkosti, 2 farby a 2 veľkosti kolies. Race Ready Concept je označenie modernej geometrie, kedy sa horná rámová rúrka slopingovo zvažuje, ako to majú biky určené na pretekanie.Vážili sme veľkosť M.Takto Spider 70 vyzerá, keď máme hotovo. Čo poviete?Geometria
Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 669 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope. Ďalšie prevedenia modelu Spider v inej verzii alebo veľkosti kolies nájdete na tomto odkaze.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100% nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up3thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Kellys Hacker 70 29'' - slovenský XC hardtail

Unboxing: Kellys Hacker 70 29'' - slovenský XC hardtail

Výkonnostne orientovaní jazdci, ktorí vedia oceniť jednoduchosť a všestrannosť bicykla s „pevným zadkom“, by nemali preskočiť ponuku slovenského výrobcu Kellys.
Video: Koľko dostane amatér od profíka? Trail na ebiku play_arrow

Video: Koľko dostane amatér od profíka? Trail na ebiku

O koľko bude rýchlejší profesionál od amatéra v zjazde? Kde bežný biker stráca?
Video: Kellys Theos a skúsenosti pretekára - toto všetko zvládne play_arrow

Video: Kellys Theos a skúsenosti pretekára - toto všetko zvládne

Ako sa jazdí s unikátnym elektrobicyklom skúsenému pretekárovi? Prečo Kellys Theos rád využíva v tréningu?
keyboard_arrow_up