Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2020 - tentoraz virtuálne

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2020 - tentoraz virtuálne

Po 14-tich ročníkoch prichádza Sereďmaratón so špeciálnym formátom. Sumár toho, čo sa zmenilo a aké zaujímavé výhody vám to prinesie, vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

Nie je žiadnou novinkou, že tohtoročná situácia vo svete nepraje mnohým športovým podujatiam. Jedným z nich je aj obľúbený Sereďmaratón, ktorý sa žiaľ v pôvodnom májovom termíne konať nebude. Nakoľko sa organizátorom nepodarilo získať termín v septembri, rozhodli sa uskutočniť ho náhradnou formou “virtuálnej jazdy”.Nemusíte sa však obávať. Nie je potrebné byť v domácom prostredí a súťažiť prostredníctvom trenažéra. Počas júna si potrebujete nájsť čas na absolvovanie jedného z dvoch okruhov a prejsť si reálne vami zvolenú trasu. Hlavnou výhodou takejto formy pretekov je bezpečnosť, nakoľko každý jazdí sám a v termíne, ktorý si zvolí.

Na výber sú dve trasy a cyklisti ich môžu odjazdiť kedykoľvek počas celého júna individuálne alebo v malých skupinkách. Príjemnou výhodou je napríklad aj to, že si môžete vybrať dokonca počasie. Pripájame aj pohľad na okruhy.

Piešťanský okruh
Sereďský okruh
Podporiť podujatie je možné akoukoľvek sumou. Každý, kto však podporí podujatie sumou minimálne 10 €, dostane priamo domov štartovací balík plný hodnotných vecí s 2 tombolovými lístkami. Za každý okruh je potrebná samostatná registrácia.

Štartovací balík


  • špeciálny darček - multifunkčná šatka
  • energetický gél
  • BIO tyčinka
  • 2 tombolové lístky
  • voucher so zľavou 10% na DHL Sereďmaratón 2021
  • zľavové kupóny na nákup športových potrieb a oblečenia
  • reklamné predmety
  • vecné a sladké prekvapenie
  • doručenie balíka priamo k vám domov

Tešíme sa, že aj napriek neľahkej situácii vedia ľudia z komunity priniesť takéto zaujímavé riešenia a my ako MTBIKER radi podporíme Sereďmaratón zaujímavými cenami. Okrem poukážok na nákup v našom shope sme pribalili aj kupón na Bikefitting, ktorý už onedlho opäť rozbiehame naplno.

Minulý rok sa maratónu v Seredi zúčastnili aj naši redaktori Kimlo a Cepo. Kimlovu reportáž si môžete pozrieť na tomto odkaze a GoPro video od Cepa na tomto odkaze. Propozície s presnými informáciami sú na stránkach maratónu, ktoré sú navyše vynovené a odporúčame vám ich navštíviť. Toto podujatie nájdete aj v našom kalendári.
report_problem Našiel si v texte chybu?

DHL Sereďmaratón - virtual ride

calendar_today 30.06.2020
label Cesta - preteky jednotlivcov
place Sereď (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up14thumb_down comments 21 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2021 - jedinečné UCI preteky na Slovensku

Pozvánka: DHL Sereďmaratón 2021 - jedinečné UCI preteky na Slovensku

Už 8. augusta si môžete otestovať vaše nohy a zažiť atmosféru najväčšieho cyklistického maratónu na Slovensku.
Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Reportáž: DHL Sereďmaratón 2021 - po roku konečne osobne

Reportáž: DHL Sereďmaratón 2021 - po roku konečne osobne

Aký bol priebeh jedného z najlepších cestných maratónov na Slovensku? Iná bola trať a aj dátum konania, jedinečný bol priebeh, ako to už býva každý rok.
keyboard_arrow_up