Unboxing: Trenažér Wahoo Fitness KICKR SNAP - top smart klasika

Unboxing: Trenažér Wahoo Fitness KICKR SNAP - top smart klasika

Klasická konštrukcia trenažéra so smart funkciami a kvalitným vyhotovením, ktoré posiela model s brzdiacim valcom na nový level.

Značka Wahoo volí vlastný rukopis a ich produkty sú dobre rozpoznateľné od konkurencie. Ale nie je to len vec dizajnu, týka sa to aj prístupu, konštrukcie a nových funkcií. Takže ak si vyberiete ich GPS cyklopočítač, alebo jeden z troch trenažérov, vstupujete do iného sveta. Modelový rad trenažérov nesie meno KICKR a podľa prívlastku viete, o aký model sa jedná. Základom je klasický trenažér SNAP, stred ponuky tvorí model CORE, čo už je klasický smart trenažér s kazetou a na vrchole stojí model jednoducho nazvaný KICKR. Ak pozeráte cyklistiku, na Wahoo trenažéroch vídate jazdcov Ineos, bývalý SKY.

Špecifikácia
Unboxing


S ochranou takéhoto trenažéra v krabici nemusí značka veľmi špekulovať. Sám o sebe je dostatočne robustný, je to kus železa. Preto stačí trochu polystyrénu a skôr, ako by sa poškodil obsah krabice, si pri manipulácii dajte pozor na váš chrbát .Rozloženie trenažéra je bez nutnosti skladania. Stačí odbaliť a ďalšiu vec, ktorú môžete začať riešiť je, čo Wahoo pribalilo do krabice.Z vecí, ktoré tam nájdete, sú to rýchloupinák, podložka pod koleso a napájanie. Áno, trenažér je smart a pre plné fungovanie vyžaduje zapojenie do elektriky.Trenažér je možné pripojiť cez ANT+ alebo BT a dobre poslúži na známe aplikácie ako sú Zwift, Rouvy a podobne. Spôsob pripojenia vidíte podľa rozsvietenia príslušnej diódy. Trenažér dokáže simulovať odpor, ak ide avatar do kopca, trenažér pridá na odpore. Drahšie modely majú navyše aj snímač kadencie šliapania, pri modeli SNAP si ľahko pripojíte svoj, ktorý na bicykli bežne používate.Ak máte bicykel s rýchloupinákom, tak môžete začať hneď jazdiť, ak máte bike s pevnou osou, musíte kúpiť redukciu, aby ste vášho miláčika vedeli do štvornožky uchytiť. K trenažéru bez problémov pripevníte cestné rozmery kolies a tiež MTB až po rozmer 29 palcov. Na čo treba myslieť, je osadenie hladkého, alebo na to určeného špeciálneho plášťa.Pri prvom zoznámení vás príjemne prekvapí vypracovanie všetkých detailov, za svoje peniaze dostávate kvalitný produkt. Ak ste niekedy mali podobnú štvornožku, tak tu ten vývoj hneď pocítite. Chod brzdového valca je hladký a keď ho naprázdno zatočíte, tak on sa točí a točí...Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 499 €. Tento trenažér nájdete aj v MTBIKER shope. Dostupnosť ovplyvňuje sezónnosť a výrobné kapacity značky Wahoo, ďalšie ich produkty vrátane iných modelov trenažérov nájdete na tomto odkaze.
Páči sa ti tento článok? thumb_up5thumb_down comments 9 komentárov
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Smart trenažér Tacx NEO 2T - vlajková loď Holanďanov

Unboxing: Smart trenažér Tacx NEO 2T - vlajková loď Holanďanov

Na čo sa môžete tešiť, keď sa rozhodnete pre top trenažér značky Tacx, ako vám príde trenažér zabalený, čo treba spraviť pred prvou jazdou a aké nájdete príslušenstvo v krabici?
Video: Ako trénovať na trenažéri - príprava na sezónu alebo chudnutie play_arrow

Video: Ako trénovať na trenažéri - príprava na sezónu alebo chudnutie

Správna intenzita, dĺžka a frekvencia tréningov na trenažéri robí takéto cvičenie efektívnejším. Robíš všetko správne?
Ako vydržať na trenažéri 3 hodiny

Ako vydržať na trenažéri 3 hodiny

Koľko vydržíte na bicykli jazdiť vonku, približne toľko zvládnete aj doma na trenažéri. Stačí si nechať pomôcť týmito radami, vytvoriť si správne prostredie a trochu oklamať hlavu.
keyboard_arrow_up