Unboxing: Orbea MX 29 50 - vstup do sveta španielskej značky

Unboxing: Orbea MX 29 50 - vstup do sveta španielskej značky

Dostupný bike s rukopisom značky, ktorá má u nás mnoho priaznivcov. Prečo nemať už prvý bicykel od značky, ktorú obdivujete na svetových pretekoch?

Ak by sme hľadali nejaké prívlastky pre španielsku značku Orbea, určite by sme tam spomenuli dizajn a jej športové zameranie. A je dobré, že tomuto ostávajú verní aj pri ich základnom horáčiku, ktorý to prvé napĺňa v plnom rozsahu a to druhé primerane k cenovke a zameraniu bicykla. MX s označením 50 je vstupná brána pre priaznivcov Orbea, ak sa ti nejaká značka páči, prečo si ju nedopriať už na takomto biku vhodnom na pohodové jazdenie, alebo na začiatky s horskou cyklistikou.

Špecifikácia
Unboxing


Nezáleží na cene biku, dôležité je, že spravil majiteľovi radosť. Potom je príjemné sa ukázať s novým strojom na sociálnych sieťach, aký použiť hashtag, budete vedieť podľa krabice.Tu to ešte nevyzerá, že táto kôpka “železa” a obalov sa bude raz preháňať po lúkach a poliach.Aj kombinácia hliník/hliník si zaslúži ošetrenie pastou, až tak nehrozí zošmyknutie sedlovky, ale naopak, jej “zakusnutie”. Odstraňovať ochranné nálepky je príjemný pocit, pod nimi ešte lak bez jedinej chybičky.Pri nastavovaní posedu vám dobre poslúžia články a videá, kde sa téme venujeme. Potom budete vedieť, ako vysoko so sedlom a čo s riadidlami.Pozrime sa na komponenty, veľa z nich nesie označenie Orbea, značka si tak vie všetko pekne zladiť. Brzdy už hydraulické, na Shimano sa dá v tomto spoľahnúť. Ešte použitý rýchloupinák.Vidlica Suntour s pružinou a so 100 mm spraví jazdu pohodlnejšou. Pri osádzaní bolo treba roztiahnuť brzdové doštičky, lepší ako šroubovák je špeciálny a na to určený nástroj.Plášte Kenda v šírke 2,35” a pri veľkosti L na 29” kolesách vás pekne povezú aj na rozbitom asfalte a tvrdom povrchu, nie je problém vybehnúť aj na nespevnený povrch. Už sa len hráte s tlakom v dušiach.Vážená veľkosť L. Hmotnosť pri takto ladenom biku má informatívny charakter. Dôležité je, že všetko funguje, lovci gramov so športovejšími ambíciami lovia v iných vodách.Rám z hliníka má príjemne moderný strih. K dispozícii je 5 veľkostí, tie menšie s kolesami 27,5”. Interná kabeláž, slopingový rám, vkusné lakovanie, bike vyzerá drahší, ako je.Na výber má jazdec 2x8 prevodov pod taktovkou Shimano Acera.Naša fotostena dala vyniknúť aj tomuto biku, čo myslíte?Hotovo, bike po fotení putuje na predajňu, kde si ho môže prísť vyskúšať budúci majiteľ.Geometria
Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 499 €. Aktuálnu ponuku bicyklov od značky Orbea nájdete na tomto odkaze.

Využi služby MTBIKER centra - doručenie bicykla a bikefitting


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.

V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100 % nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze. Služba bude dostupná po skončení aktuálnych protiepidemických opatrení.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up13thumb_down comments 5 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Orbea OIZ M TEAM - bikové nebo

Unboxing: Orbea OIZ M TEAM - bikové nebo

Môže sa rozbúchať srdce človeka pri pohľade na bicykel? Ak viete, čo myslíme, do pozornosti dávame túto raketu zo sveta snov a celoživotných prianí.
Unboxing: Orbea Oiz 29 M30 – XC-čko hodné výstavy

Unboxing: Orbea Oiz 29 M30 – XC-čko hodné výstavy

Španielska značka Orbea je známa výrobou veľmi pekných bicyklov. Či už sa jedná o ladné krivky rámu alebo dobre zvolené farebné kombinácie – bicykle Orbea sú nezameniteľné.
Unboxing: GT Aggressor 29 Expert 2021 SLT - bike s charakterom

Unboxing: GT Aggressor 29 Expert 2021 SLT - bike s charakterom

Pohodová jazda s dostatkom prevodov a vďaka klasickej koncepcii rámu GT aj s extra kúskom pohodlia naviac.
keyboard_arrow_up