Rasťo Baránek – aj vďaka videám preteká ďalej so svetovou špičkou

Rasťo Baránek – aj vďaka videám preteká ďalej so svetovou špičkou

Pretekanie s najlepšími zjazdármi sveta, tréning, ale aj sociálne siete, či práca na YouTubovom kanáli...o tom všetkom sme sa na výjazde porozprávali, plus mi Rasťo ukázal domáce traily nad Považskou Bystricou.

Ak sledujete technické disciplíny, meno Rasťo Baránek vám zrejme netreba veľmi predstatovať. Je to jeden z mála našich jazdcov, ktorý dokáže „zajazdiť“ aj na svetovom pohári do top 30 a dlhé roky je členom tímu Kellys Factory Team. Navyše mnohí ho zrejme poznáte aj vďaka kanálu Bike Mission, kde v spolupráci so značkou Kellys dáva tipy ohľadom jazdenia v rámci zjazdu, endura, prípadne komentuje rôzne trate, či samotné preteky.

Už to pred pár rokmi vyzeralo, že Rasťo s pretekaním na top úrovni skončí, no práve tvorba videí, či sociálne siete mu umožnili ďalej trénovať a jazdiť so svetovou špičkou. Preto sa v rozhovore pozrieme aj na „jútuberstvo“, kde si tiež máme o čom pohovoriť...Ale okrem rozhovoru mi Rasťo ukázal aj jeho domáce traily nad Považskou Bystricou a ešte sa na jednom z nich aj elegantne "vysypal"...alebo inak povedané, "aj majster tesár sa niekedy utne".Kto by si chcel vypočuť len samotný rozhovor bez „obrazu“ a jazdenia, nájde ho nižšie v našom podcaste.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up70thumb_down comments 9 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Denis Kohút  – zjazd, enduro a všetko okolo play_arrow

Video: Denis Kohút – zjazd, enduro a všetko okolo

Majster Slovenska kategórie elite v zjazde, 5. miesto na Majstrovstvách Európy, alebo aj 32. miesto na posledných Majstrovstvách sveta v Leogangu 2020. Zoznámte sa s jazdcom CTM Racing Teamu, Denisom Kohútom.
Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS play_arrow

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS

Simonu Kuchyňkovú (Simču) mnohým z vás predstavovať nemusíme, no niektorí možno ani nevedia, aký talent na Slovensku v gravity disciplínach máme.
Video: Bikepark Jasenská - ako vznikol bikepark z holej lúky? play_arrow

Video: Bikepark Jasenská - ako vznikol bikepark z holej lúky?

Bikeparky a trailcentrá zažívajú na Slovensku veľký rozmach vďaka cyklistom, ktorých baví na bicykli adrenalínová jazda dole kopcom. Ako náročné je niečo podobné vybudovať?
keyboard_arrow_up