Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana mieri do Červeného Kláštora

Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana mieri do Červeného Kláštora

Predposledné kolo Detskej Tour Petra Sagana sa bude konať v Červenom Kláštore. Posledný prázdninový víkend, v sobotu 28. 08. 2021, sa stretneme v areáli kúpeľov Smerdžonka.

Kúpele majú bohatú históriu a z historických zdrojov je známe, že už v štrnástom storočí objavili túto krásnu časť Slovenska mnísi Kartuziáni, ktorí začali miestnu minerálnu vodu používať na liečenie. My si však nebudeme dávať liečivé kúpele, ale budeme si zdravie utužovať jazdou na bicykli a na čerstvom vzduchu. Ako je už zvykom, súťažiť sa bude v šiestich kategóriách. Samozrejmosťou sú zmiešané tímy chlapcov aj dievčat.

  • Baby – 2017 a viac
  • Mikro – 2015-2016
  • Mili – 2013-2014
  • Mini - 2011–2012
  • Mladší žiaci – 2009–2010
  • Starší žiaci – 2007–2008Štartovné je jednotné, 3 € pre všetky kategórie, okrem kategórie Baby, ktorá je pre tých najmenších zadarmo. Pre všetky kategórie sa odporúča horský bicykel vzhľadom na povahu tratí. Výnimku majú samozrejme najmenší v už spomínanej kategórii Baby, ktorí môžu jazdiť na trojkolkách, odrážadlách aj kolobežkách.Treba pripomenúť, že veľké finále sa blíži a s ním aj odovzdávanie prestížnej trofeje, ktorú navrhol Peter Olah, dvorný dizajnér ŠKODA AUTO, ktorý navrhol aj dizajn trofejí na Tour de France. Takže aj toto vás a vaše ratolesti určite bude motivovať zúčastniť sa pretekov s čo najlepším výsledkom.Ak máte záujem o ubytovanie, včas si zarezervujte miesto priamo v areáli kúpeľov v izbách či kúpeľných domčekoch. O zábavu počas konania akcie nebude núdza a je postarané aj o sprievodný program, fun zónu a rôzne aktivity pre nesúťažiacich a rodičov. Príďte stráviť príjemný deň, užiť si kopu zábavy a nabrať sily do nového školského roka.
report_problem Našiel si v texte chybu?

5. Detská Tour Petra Sagana

calendar_today 28.08.2021
format_list_numbered 5. kolo - Detská Tour Petra Sagana 2021
label MTB - XC
place Červený Kláštor (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up5thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: Poriadne horúca Detská Tour Petra Sagana

Reportáž: Poriadne horúca Detská Tour Petra Sagana

Pred dvoma týždňami na Detskej Tour v Šamoríne poriadne fúkalo, teraz v Topoľčiankach sa ani steblo trávy nepohlo. Slnečný, ale horúci deň čakal na malých bikerov na štvrtom kole Detskej Tour Petra Sagana.
Reportáž: Detská Tour Petra Sagana pokračovala v x-bionic® sphere v Šamoríne

Reportáž: Detská Tour Petra Sagana pokračovala v x-bionic® sphere v Šamoríne

Čo dokáže „rozbiť“ cyklistický pelotón?! No predsa kopce, znela by asi najčastejšia odpoveď. Ale v Šamoríne sme sa presvedčili, že aj vietor. Fúkal a to poriadny. Našim cyklistom na Detskej Tour dal poriadne zabrať.
Reportáž: Detská Tour odštartovala na Saganovej trati

Reportáž: Detská Tour odštartovala na Saganovej trati

Tak sme opäť tu! Nám organizátorom už chýbala zmes stresu, očakávania a mierneho adrenalínu a to teda poriadne. Posledná Detská Tour Petra Sagana sa uskutočnila v septembri a predlhých 8 mesiacov NIČ.
keyboard_arrow_up