Realita každodenného jazdenia alebo čo ma naučila cyklistika

Realita každodenného jazdenia alebo čo ma naučila cyklistika

Cyklistika je nádherný šport, koníček a samozrejme aj životný štýl. Dnes sa trochu pozrieme na špecifiká, ktoré prináša, ak sa jej venujete naozaj často...samozrejme s „trochou“ osobného pohľadu.

Dnes tu pre vás nemám žiadny epický výjazd, náročný kopec, horskú chatu, či dlhý román. Pre zmenu mám opäť niečo viac na odľahčenie. Že jazdím často, vám už nemusím hovoriť, rovnako ani, že jazdím v podstate celoročne. Preto som si položil otázku, čo vlastne prináša taká realita veľmi častého jazdenia a aké sú jej špecifiká...teda aspoň z môjho pohľadu, pretože bez nejakého osobného postoja sa obsah robiť veľmi nedá.

Rovnako mi prišlo viacero dotazov, cez všetky možné kanály, napríklad kde umývam bike, čo tréning, výživa a pod. Takže vo videu sú zakomponované v podstate aj odpovede na veľmi časté otázky. Myslím, že ak sa bavíme napríklad o tréningu, či jazdení ako celku, môžem sa charakterizovať veľmi jednoducho. Zďaleka nie som najlepší, ani najrýchlejší...mojím najväčším „úspechom“ je fakt, že aj po tých rokoch ma jazdenie, či tréning stále veľmi baví. S podobným kontextom sa môžete pozerať na všetky témy, kde sa snažím niečo poradiť a pod. V cyklistike, či presnejšie v športe chcem mať jednoducho koníček a radosť na celý život...

Myslím, že viacerí sa v niektorých veciach možno nájdete, prípadne dajte vedieť do komentára, ak máte aj vy nejaké iné skúsenosti.Za ten čas, čo robíme videá a články, vzniklo už množstvo obsahu, ktorý neustále pribúda. Preto mi príde dobré, si zase niektoré témy podobnou formou pripomenúť a osviežiť, keďže aj na stránku prichádzajú noví užívatelia. Nižšie teda nájdete zoznam, ktorý sa môže hodiť a kde sa dozviete viac. Tak peknú nedeľu.

Relevantné články a videá:


report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up105thumb_down comments 40 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Na horské chaty v každom počasí a hlavne komfortne play_arrow

Video: Na horské chaty v každom počasí a hlavne komfortne

Jazda na horskú chatu je už podľa mňa taká samostatná disciplína cyklistiky a má svoje jedinečné čaro, rovnako aj špecifiká. Stačí vyladiť niekoľko detailov a máte aktivitu na celý rok.
Prečo jazdím (najmä v lete) skoro ráno

Prečo jazdím (najmä v lete) skoro ráno

Máte ráno čas a rozmýšľate, či sa ho oplatí investovať do jazdenia? Je pár dôvodov, pre ktoré to môže byť jedno z tých lepších rozhodnutí a prípadne aj cesta k dobrej kondícii a čistej hlave.
Video: Výber spodnej vrstvy na zimu - základ spokojnej jazdy play_arrow

Video: Výber spodnej vrstvy na zimu - základ spokojnej jazdy

To, čo vo výraznej miere určuje komfort pri jazde v chladnejších podmienkach, resp. v zime, je práve prvá vrstva alebo aj funkčné prádlo. Ako vybrať to vhodné pre vás?
keyboard_arrow_up