Intersport Stupava Trophy za dverami

Intersport Stupava Trophy za dverami

Stupava Trophy bude odštartovaná už tento víkend! Organizátori nezaháľajú a pripravili niekolko noviniek, ktoré vám predstavíme v tomto článku. Dnes je aj posledný deň so zlacneným štartovným!

Pre bajkerov, ktorí by radi privítali možnosť pricestovať a odprezentovať sa na náš maratón v pohodičke o deň skôr, sme pripravili tento rok ďalšiu organizačnú novinku.

Deň pred našou akciou, v piatok 30. júla 2010, od 12.00 do 20.00, sa na námestí svätej Trojice (pri kostole) predčasne otvorí registračný stan pre účel prezentovania sa cyklistov registrovaných on-line do dňa 27.7. 2010 na krátkej, dlhej trase a taktiež na detský cyklomaratónik. Pripravené budú pre vás štartové listiny, štartové čísla, meracie čipi a kompletne vybavené štartové balíčky. Pre limitovaný počet účastníkov máme pripravené pamätné tričko.

Pre cyklistov ktorí sa nestihnú registrovať on-line do 27.7. 2010 bude pripravená možnosť registrovania a prezentovania sa zároveň už deň vopred.

Odo dňa 30.7. 2010 je štartovné 19,- EUR.
Cyklisti, ktorí sa do 27.7. registrovali ale do 29.7. 2010 neuhradili
platbu budú hradiť štartovné na mieste 19,- EUR.
Štartovné pre neregistrovaných je 19,- EUR.
Občianske združenie Maratón a INTERSPORT Austria pre vás pripravili 10 voľných štartov na budúci ročník SALZKAMMERGUT Trophy 2011!!!

Do každého štartového balíčku bude vložený SÚŤAŽNÝ leták INTERSPORT-u. V letáku je potrebné odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť osobné údaje. Následne je potrebné !do 31.7. 2010 do 15.00! odovzdať správne vyplnený
súťažný leták do stanu GENESIS, ktorý bude umiestnemý na námestí v Stupave.

Výhercovia budú informovaní do 30. augusta 2010 prostredníctvom e-mailu.
Pre účastníkov našej tohtoročnej INTERSPORT Stupava Trophy 2010 máme ďalšiu pozitívnu NOVINKU!!! Keďže sa každý človek bojí o svoj bajk, bajkeri, ktorí nás prídu tento rok navštíviť na Stupava Trophy 2010, budú môcť počas celého dňa využívať luxus v podobe stráženého parkoviska bicyklov.

Okrem rizika krádeže hrozí majiteľom bajkov aj nechcené poškodenie bajkov. Na slovenských maratónoch sa bežne po pretekoch zvyknú „povaľovať“ bajky kade-tade. Okrem toho môžu zavadzať a prekážať okoloidúcim. Preto ďalšou výhodou stráženého parkoviska bajkov v Stupave bude aj to, že sa vám bicykel v našom stráženom parkovisku nepoškodí, respektíve neoderie.

Strážené parkovisko sa bude nachádzať v blízkosti umývacej stanice bicyklov. Parkovisko bude tvoriť bezpečnostná ohrada vysoká 2 metre (po celom obvode), stojany na bajky minimálne pre 500 kusov a registračné miesto na príjem a výdaj bajkov. Celé toto stredisko zastrešia traja ľudia, ktorí budú mať celý deň toto parkovisko pod kontrolou. Zodpovednosť
za uschovanie a stráženie bajkov v plnej miere preberá náš zmluvný partner a jeho zamestnanci, ktorí zabezpečujú priestor stráženého parkoviska.

Registrácia na parkovisku prebehne veľmi jednoducho a rýchlo. Pred uložením bajku na stojan si od vás obsluha vypýta občiansky preukaz. Následne sa údaje spolu s informáciami o bajku zaevidujú. Na záver vám obsluha pridelí lístok, na základe ktorého si budete môcť bajk kedykoľvek bez obáv vyzdvihnúť.

Na Stupavskom MTB maratóne si v prípade potreby môžete v pohode po príchode do cieľa a po následnom umytí bajku jednoducho odložiť bicykel do „chládku“ . Hneď potom si s úplne pokojným svedomím môžete odskočiť na naše veľké námestie do centra diania, kde už bude práve možno v tom čase ľudí zabávať naša HUDBA Z MARSU a kde budete spolu so stovkami ľudí svedkami vyhodnocovania výsledkov našej Stupava Trophy 2010. Na námestí si budete takto môcť až do večera vychutnávať dobrú náladu, orosené nealkoholické a alkoholické nápoje a chutné jedlo, ktoré pripraví náš hlavný gastropartner RONA s.r.o.. Zjednoduší sa tým aj možnosť zalietať si na našom INTERSPORT vyhliadkovom vrtuľníku, prípadne teplovzdušnom balóne, a ďaľšia NOVINKA !!!zajazdiť si na SEGWAY!!! Celý čas sa budete zabávať s priateľmi a jednoducho si vychutnávať jedinečnú atmosféru na našej tohtoročnej Stupava Trophy 2010 do poslednej chvíle.

Nemusíte sa báť , naše občianske združenie Maratón a INTERSPORT Austria sa o vás všestranne postarajú. Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť do Stupavy. Dňa 31. 7. 2010 sa vás už nevie dočkať celý veľký realizačný tím INTERSPORT Stupava Trophy 2010.

Stupava
report_problem Našiel si v texte chybu?

Intersport Stupava Trophy 2010

calendar_today 31.07.2010
label MTB - maratón
place Stupava (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy už tento víkend - stále je šanca sa zúčastniť

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy už tento víkend - stále je šanca sa zúčastniť

Už o niekoľko dní sa 29. augusta v okolí Bratislavy postaví niekoľko sto účastníkov na štart Kaktus Bike Stupava Trophy. Jedna vec je však stále aktuálna - voľné miesta na nezabudnuteľný zážitok.
Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - pekný koniec prázdnin

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy MTB & RUN - pekný koniec prázdnin

Zaujímavou akciou v slovenských podmienkach je spojenie cyklistiky a behu na dvojdňovom podujatí Stupava Trophy, ktoré v tomto roku oslávi už svoje 16. výročie.
Pozvánka: Druhá polovica prázdnin s nabitým kalendárom

Pozvánka: Druhá polovica prázdnin s nabitým kalendárom

Mesiac august je už tradične plný takmer do prasknutia - preteky striedajú preteky a niekedy je ťažké sa rozhodnúť, ktorej akcie sa zúčastniť.
keyboard_arrow_up