SP: V Dalby Forest sa Slovákom nedarilo

Slovenský reprezentant Michal Lami obsadil v nedeľňajších pretekoch Svetového pohára v cross country horských cyklistov v britskom stredisku Dalby Forest 58. miesto, Janka Števková skončila medzi ženami na 44. pozícii. Víťazmi sa stali Čech Jaroslav Kulhavý a Francúzka Julie Bressetová.

Výsledky - nedeľa:
Muži - elite: 1. Jaroslav Kulhavý (ČR) 1:40:53 h, 2. Julien Absalon (Fr.) +50 s, 3. Marco Aurelio Fontana (Tal.) +1:39 min, 4. Maxime Marotte (Fr.) +1:39, 5. Manuel Fumic (Nem.) +1:40, 6. Moritz Milatz (Nem.) +1:40,... 58. Michal Lami (SR) +8:53.
Ženy - elite: 1. Julie Bressetová (Fr.) 1:40:59 h, 2. Annika Langvadová (Dán.) +1:03 min, 3. Sabine Spitzová (Nem.) +1:06, 4. Eva Lechnerová (Tal.) +1:2, 5. Čcheng-yüan Žen (Čína) +1:24, 6. Maja Wloszczowská (Poľ.) +1:31,... 44. Janka Števková (SR) +10:53.
Ženy do 23 rokov: 1. Pauline Ferrandová Prevotová (Fr.) 1:19:52 h, 2. Kathrin Stirnemannová (Švaj.) +1:25 min, 3. Barbara Benkóová (Maď.) +1:45.
SITA
© 2024, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.