Doplnené: Aby šport nebolel 2012

Doplnené: Aby šport nebolel 2012

0

PR článok 02.01.2012   Aby Sport Nebolel Konferencia Zdravie Pozvanka

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď a my sa Vám pokúsime priniesť objektívny pohľad aspoň na niektoré závažné problémy spojené so zdravím a športom.

 

Cieľom konferencie - ktorá sa bude konať 11.2.2012 v Bratislave - je zamerať sa hlavne na PREVENCIU a poskytnúť teoretické a praktické rady o rôznych druhoch tréningu, správnej výžive, nutnosti a spôsobe regenerácie, doplnkoch výživy a pitnom režime. Tiež by sme radi načrtli možnosti športovania aj pri problémoch so zdravotným stavom, napr. pri alergii, poruchách imunity, obezite, cukrovke, vysokom krvnom tlaku, pooperačných ortopedických stavoch - operácia kolena, problémy s chrbticou....

Prednášať budú odborníci ako MUDr.Karel MARTINEK, primár MUDr. Juraj VYLETELKA, MUDr. Igor BUKOVSKÝ, primár MUDr.Vladimír ĽUPTÁK, MUDr. Katarína BERGENDIOVÁ, PhD. a i...

Okrem ďalších prednášok, prezentovaných odborníkmi, ktorí športu rozumejú aj z praktickej stránky, sme pripravili pre Vás bohaté registračné balíčky - http://abysportnebolel.sk/2011/12/registracny-balicek/, zaujímavé sprievodné akcie - http://abysportnebolel.sk/2011/12/sprievodne-akcie-pocas-konferencie/, a atraktívne ceny v tombole- http://abysportnebolel.sk/2011/12/zoznam-vyhier-v-tombole/?preview=true&preview_id=692&preview_nonce=2349072eff .

Tak isto sa môžete prihlásiť na beh organizovaný za podpory konferencie „Aby Šport Nebolel“ – Crazy Wo Men Fun Run - http://abysportnebolel.sk/2011/12/crazy-women-fun-run/. Behá sa na trati dlhej 7 km v Bratislave so štartom pri Ekonomickej Univerzite.

Všetky novinky a informácie si môžete pozrieť na web stránke www.abysportnebolel.sk, kde sa môžete aj registrovať - http://abysportnebolel.sk/registracny-formular/.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár