Zdroj: mathosh

Slovenský cyklista Juraj Sagan z tímu Liquigas-Cannondale obsadil vo štvrtkových jednodňových pretekoch Gran Premio Industria e Commercio Artigianato Carnaghese v talianskom Carnagu 81. miesto, keď dosiahol čas 4:54:01 h. Dvadsaťtriročný Žilinčan zaostal na trati merajúcej 199,7 km za víťazným Talianom Diegom Ulissim zo zoskupenia Lampre - ISD o 4:01 min.

Preteky Gran Premio Industria e Commercio Artigianato Carnaghese sa organizujú každoročne od roku 2005 v rámci UCI Europe Tour.

Výsledky - Gran Premio Industria e Commercio Artigianato Carnaghese: 1. Diego Ulissi Lampre - ISD 4:50:00 h, 2. Andrea Palini Team Idea, 3. Daniel Oss Liquigas-Cannondale, 4. Davide Rebellin (všetci Tal.) Meridiana Kamen Team, 5. José Rofoldo Serpa Pérez (Kol.) Androni Giocattoli - Venezuela, 6. Stefano Locatelli (Tal.) Colnago - CSF Inox všetci +1 s, ..., 81. Juraj Sagan (SR) Liquigas-Cannondale + 4:01 min

[Foto na úvode: mathosh]