Zdroj: mathosh

Antalík skončil v Rakúsku na 3. mieste

Slovenský reprezentant v bikrose Dušan Antalík skončil vo víkendových pretekoch Austrian King of Dirt 2012 na treťom mieste. V rakúskom Linzi triumfoval Poliak Dawid Godziek.

Dvadsaťjedenročný Martinčan v Rakúsku súperil s kvalitnými jazdcami, v štartovom poli nechýbali Angličania Craig Stevens, Kye Forte, Američania Ricardo Laguna, Cameron McCaul, Kanaďan Darren Berrecloth, Austrálčan Darren Pokoj, Francúz Bibi Noirot či Španiel Sergio Layos.

[Foto na úvode: mathosh]

SITA
© 2021, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 2 komentáre report_problem

comment Komentáre

Skvelý Jozef Metelka pokračuje v medailových výsledkoch a v časovke vybojoval zlato

Až dve medaily získalo Slovensko v stredajšej cyklistickej časovke na XV. paralympijských hrách v brazílskom Riu de Janeiro. V kategórii C4 sa o ne postarali Jozef Metelka a Patrik Kuril. Tridsaťročný Jozef Metelka si na 30 km vybojoval zlato a 36-ročný rodák z Partizánskeho Kuril získal bronz. Slováci majú v Riu už 5 zlatých, 2 strieborné a 1 bronzovú medailu.
Jozef Metelka predviedol absolútne famózny výkon na velodróme v Riu de Janeiro a vybojoval zlato

Slovenský reprezentant v cyklistike Jozef Metelka sa stal suverénnym víťazom sobotňajších stíhacích pretekov mužov kategórie C4 na 4 kilometre na Hrách XV. paralympiády v brazílskom Riu de Janeiro. Tridsaťročný rodák z Piešťan bezkonkurenčne vyhral kvalifikáciu v paralympijskom rekorde a vo večernom finále na miestnom Olympijskom velodróme zdolal Austrálčana Kyla Bridgwooda.
Filip Polc vykročil úspešne za obhajobou titulu v Citydownhill world Tour 2016

Slovenský reprezentant v horskej cyklistike Filip Polc vykročil za obhajobou celkového titulu v seriáli mestských zjazdov Citydownhill world Tour druhým miestom v čílskom Valparaíse. Tridsaťdvaročný Pezinčan na úvodnom podujatí trojdielneho seriálu nestačil na Nemca Johannesa Fischbacha, za ktorým vo finále zaostal o 1,177 s. Tretí skončil Brazílčan Bernardo Cruz.