Víťazmi štvorkolového seriálu pretekov Slovenského pohára v zimnom triatlone (krosový beh - horská cyklistika - beh na lyžiach) sa stali Tomáš Jurkovič (KPŠ Nereus Žilina) a Svetlana Lipárová (Trian ŠK UMB Banská Bystrica).

Jurkovičovo prvenstvo bolo suverénne, keď triumfoval vo všetkých štyroch kolách, Lipárová naopak nezvíťazila ani raz, ale v každom zo svojich troch štartov skončila strieborná, čo jej nakoniec vynieslo celkový triumf. Najlepšími juniormi sú Martin Šteuček (Slávia ŠG Trenčín) a Tatiana Vančová (Triklub FTVŠ Bratislava). Vo veteránskych kategóriách dominovali Daniel Konečný (T.A.T. Martin) a Pavol Uhlárik (MK Rajec).

MUŽI: 1. Tomáš Jurkovič (KPŠ Nereus Žilina) 500, 2. Peter Bartoň (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 445, 3. Matúš Jurečka (T.A.T. Martin) 430, 4. Peter Volnár (Trian ŠK UMB Banská Bystrica), 5. Martin Hikaník (KPŠ Nereus Žilina) 370, 6. Peter Bulej (KPŠ Nereus Žilina)

ŽENY: 1. Svetlana Lipárová (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 205, 2. Andrea Hrúzová (KZiTt Donvaly) 150, 3. Zuzana Vojteková (Triklub Orava) 100

JUNIORI: 1. Martin Šteuček (Slávia ŠG Trenčín) 150, 2. Ivan Malárik (Sportdiag team Senec) 100, 3. Tadeáš Drahovský (ŠBR Piešťany) 85

JUNIORKY: 1. Tatiana Vančová (Triklub FTVŠ Bratislava) 235, 2. Radka Suchá (ŠK Atóm Levice) 100, ... v sezóne štartovali v pretekoch Slovenského pohára iba dve pretekárky