Náramky od MyBody-ID.com ako praktický doplnok nie len pre športovcov

Náramky od MyBody-ID.com ako praktický doplnok nie len pre športovcov

PR článok

Identifikačné náramky nie sú len zbytočným doplnkom alebo ozdobou ale môžu dobre poslúžiť všetkým športovcom. Štítky od firmy MyBody-ID obsahujú veľmi dôležité informácie o jeho nositeľovi a kontakt na rýchle spojenie na jeho najbližších.

Každému kto niekedy nedobrovoľne na niekoľko dní uviazol kdesi v horách alebo mal úraz na bicykli a musel sa spoliehať na pomoc záchranárov, veľmi rýchle dôjde aké potrebné a užitočné sú informácie z náramku trebárs pre záchranárov. Nemusíme hovoriť len o nehodách a zraneniach v ponuke sú aj civilnejšie verzie pre deti, dôchodcov alebo pre domácich maznáčikov.

Do práce ale aj do spoločnosti, na cesty a pre šťastné návraty. Ako hovorí Tomáš Obr z MYbody-ID: nasadzujete si pred každou jazdou na bicykli helmu? Nasaďte si aj identifikačný náramok, keď nie kvôli sebe tak aspoň pre väčší pokoj vašich najbližších. Všetky údaje sú bezpečne uchovávané na laserom značenom štítku, ktorý je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Spokojnou užívateľkou a propagátorkou náramkov od MyBody-ID je i bikerka Tereza Huříková.Prečo MyBody-ID?

 • Už ste iste pochopili k čomu Vám bude MyBody-ID slúžiť a že sa nejedná len o ďalší zbytočný doplnok pri Vaších aktivitách. Identifikačné náramky MyBody-ID ocenia všetci bez rozdielu športovej výkonnosti. A Nie len športovci.

 • MyBody-ID obsahuje dôležité informácie o Vás alebo o Vaších najbližších. V určitých situáciách môžu byť tieto informácie životne dôležité! MyBody-ID ocení kažby kto chce nostiť svoje dôležité informácie pri sebe.

 • Budte zodpovední voči sebe ale aj svojím blízkym.

 • Pre športovcov, Vaše deti, dôchodcov, pre celé rodiny. Do práce i do spoločnosti, na cesty aj pre šťastné návraty.

 • Jazdíte na bicykli? Nasadzujete si prilbu pred každou jazdou? Nasaďte si tiež identifikačný náramok od MyBody-ID. Ak nie pre seba tak aspoň pre väčší kľud Vaších blízkych.

 • Beriete si na každý beh mobilný telefón? Ale aj ten sa môže vybiť. A skutočne si so sebou vždy beriete preukaz poistenca alebo identifikačný doklad?

 • Naše identifikačné náramky sú odolné, pohodlné a ľahké. Nepotrebujú žiadné batérie. MyBody-ID môžete nosiť na zemi, vo vzduchu aj vo vode, bez toho aby Vás nejak obmedzoval v pohybe.

 • Vaše dôležité údaje budú uchované na laserom vyznačenom štítku, ktorý je vyrobený s kvalitnej nerezovej ocele veľmi blízkej oceli chirurgickej kvality. • Čo všetkom je možné vložiť na štítok?

 • Štandardne značíme na identifikačný štítok text, čiže Vaše údaje, ktoré chcete nosiť neustále pri sebe. Podľa typu štítku máme k dispozícii 5 alebo 6 riadkov a na každom riadku 24 znakov. Vytvorte si svoj identifikačný náramok MyBoy-ID spôsobom akým chcete. Môžete využiť naše doporučenia, ktoré nájdete v nápovede pre každý riadok. Pre zobrazenie nápovedy stačí kliknuť do riadku.

 • Vyznačíme aj obrázky, logá, názvy tímov, hudobných skupín a pod. Náramok s logom firmy, názvom tímu, hudobnej skupiny a pod. je výborným doplnkom, prezentačným nástrojom, darčekom, alebo reklamným predmetom.

 • Ak chcete na štítok vyznačiť aj obrázky a pod., napíšte na infosk@mybody-id.com a náhľad obrázku priložte. Štandardné symboly nie sú vôbec žiadný problém. U obrázkov všeobecne platí, že všetko bude vyznačené čiernou farbou. Jednofarebné logá, siluety a pod. budú tiež bezproblémové. Len si treba uvedomiť, že štítok má veľkosť 30 mm x 20 mm(6 riadkový) alebo 30 mm x 14 mm(5 riadkový) a detailnejšie obrázky nebude možné vyznačiť. Obratom Vám dáme vedieť, či je možné obrázok vylaserovať na štítok, prípadne poprosíme o iný formát alebo navrhneme zjednodušenie grafiky. Cena je v prípade vyznačenia obrázku individuálna.

  Z čoho je štítok vyrobený?

  Náš identifikačný štítok je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele(stainless steel 304) veľmi blízkej oceli chirurgickej kvality. Povrch tejto ocele je v saténovo-matnom prevedení.

  Akú technológiu značenia používame?

  najlepšie sa osvedčila technológia vpaľovania čiernej farby do povrchu štítku laserom s pomocou technológie, a to z nižšie uvedených dôvodou, ktoré iste oceníte:

 • Odolnosť proti UV žiareniu a vlhkosti:

  Oproti klasickému(hlbkovému) vypaľovaniu laserom nevybledne po dlhšom pôsobení UV žiarenia (vätšinou budete nosiť práve vonku). Rovnako tak text nezhrdzavie. Po narušení materiálu nerezovej ocele, pri hĺbkovom laserovaní môže Váš text začať časom hrdzavieť. Naviac hlbkové laserovanie štítku je štítok značne poškodený práve týmto preniknutím do hĺbky materiálu - strata pevnosti štítku.

 • Chemická odolnosť proti rozpúšťadlám a kyselinám.

 • Vysoký kontrast, lepšia viditeľnosť s úhlov.

 • Vysoké rozlíšenie.

 • Odolnosť voči teplotám do 980 stupňov C.

 • Garancia na štítok

  Samozrejme garantujeme kvalitu identifikačného štítku a značenia na ňom. Ak sa štítok alebo nápis na ňom zničí jeho nosením(zámerné zbrúsenie štítku a pod. nie je predmetom garancie), pošlite nám štítok späť. My Vám obratom a zadarmo zhotovíme nový identifikačný štítok alebo vrátime peniaze. Bude záležať len na Vás.

  Pozrite si našu ponuku a vyberte si pre Vás ten najvhodnejší identifikačný doplnok.

  Ponúkame aj identifikačné štítky ("psie známky") pre Vaších štvornohých priateľov a nie len pre psy a mačky. Naše Pet ID môžete kúpiť v širšej verzii na obojok široký okolo 25 mm alebo v užšej verzii na obojok široký okolo 13 mm. Pet ID sa nasadzuje na obojok pomocou elastických krúžkou a zbaví tak Vášho štvornohého priateľa nepríjemného cinkania klasických závesných psích známok.

  Pre viac informácii o produktoch MyBody-ID.com navštívte web http://www.mybody-id.com . Aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke

  Súťažte spolu s MTBikerom o tri náramky MyBody-ID.com, ktoré sú novinkou na slovenskom trhu a sú praktickým doplnkom pre všetkých aktívne žijúcich ľudí. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a možno vyžrebujeme práve Vás!

  Súťaž sa konala od 03.04.2013 do 17.04.2013 (12:05 hod.) a je ukončená.

  report_problem Našiel si v texte chybu?
  Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 20 komentárov report_problem
  clear
  Prečo sa ti článok nepáči?
  Odoslať spätnú väzbu
  Formulár sa odosiela

  comment Komentáre

  Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
  Pridaj komentár
  Formulár sa odosiela

  Podobné články

  Video: Pred prvým skokom na ebiku play_arrow

  Video: Pred prvým skokom na ebiku

  Radšej, ako poškodiť elektrický bicykel alebo seba, je dobré, sa pred prvým skokom zastaviť a zamyslieť.
  Moja top trojka produktov, ktoré mi zlepšili výjazdy

  Moja top trojka produktov, ktoré mi zlepšili výjazdy

  V živote bikera je veľmi dôležité vedieť obhájiť každý nákup, aj keď sa na prvý pohľad môže jednať o zbytočnosť a v domácnosti sa objaví viac otázok, ako by bolo treba.
  Ako si užiť bikovanie na trailoch, aj keď si žena, v 3 bodoch

  Ako si užiť bikovanie na trailoch, aj keď si žena, v 3 bodoch

  Ak si žena a pohybuješ sa v okruhu cyklistov, určite máš kamaráta/frajera/manžela, ktorý chodí jazdiť na tie „zabíjacké traily".
  keyboard_arrow_up