MTBIKER magazín - Všetky články a videá

Frikk Hess-Bolstad at Frognersetern

Ďalší do série násť ročných diktátorov, tentoraz 15 ročný Frikk Hess-Bolstad dáva zabrať svojmu Treku na trailoch v okolí Osla
22 víťazstiev Petra Sagana

Rok 2013 bol pre Petra Sagana veľmi úspešným, v rebríčku cyklistov sa umiestnil na prvom mieste s najväčším počtom víťazstiev v uplynulej sezóne. Video vám pripomenie jednotlivé úspechy.
Koncept 1865 – velocipéd budúcnosti

Klasická konfigurácia s modernými a inovatívnymi prvkami, presne taký je výsledok spojenia dizajnérskeho štúdia Ding3000 spolu s chemickou spoločnosťou BASF pri tvorbe konceptu e - velocipédu budúcnosti
Števková bola jedenásta medzi ženami

Slovenská reprezentantka Janka Keseg-Števková obsadila 11. miesto v pretekoch žien na majstrovstvách Európy v cyklokrose v Mladej Boleslavi. V náročnom blatistom teréne a neustálom daždi sa presadila Britka Helen Wymanová.
Combing Valparaiso's Hills

Aaron Chase, Brian Lopes a Chris Van Dine v uliciach čilského Valparaisa
Sagan siedmy na kritériu v Austrálii, opäť bavil divákov

Slovenský cyklista z tímu Cannondale Peter Sagan skončil na víkendovom exhibičnom kritériu Noosa Subaru Australia Open na siedmom mieste. Z prvenstva na 30 km dlhej trati sa tešil domáci jazdec Robbie McEwen, ktorý už ukončil aktívnu kariéru a bude sa venovať poradenskej činnosti pre tím Orica-GreenEdge, zvíťazil na tomto podujatí druhýkrát po sebe.
Pavlendová v Manchestri sedemnásta v scratchi

Slovenská reprezentantka v dráhovej cyklistike Alžbeta Pavlendová obsadila v piatkovom večernom finále 17. miesto v scratchi na pretekoch Svetového pohára v anglickom Manchestri (1. - 3. novembra).
The Destiny - Peter Marciňa #7

Ďalší skvelý edit zo slovenskej produkcie je na svete, po Matejovi Mackovičovi a Rasťovi Baránkovi je tu do tretice opäť jazdec tímu Life4Ride – Peter Marciňa.
Backflip cez 21m kaňon

Rampage 2013 bol nepochybne plný menších či väčších zverstiev – backflip Kellyho McGarryho bol určite jedným z tých väčších...Ak sa v blízkej dobe nechystáte na niečo podobné, tak si aspoň pozrite ako túto jazdu vidí sám jazdec.
Polcsterova mexická finálka

Záznam víťaznej jazdy Filipa Polca na pretekoch mestského zjazdu v mexickom meste Taxco.
Peter Sagan nazbieral najviac víťazstiev v roku 2013

Slovenský cyklista Peter Sagan má zo všetkých jazdcov v kalendárnom roku 2013 najviac prvenstiev na pretekoch medzinárodného kalendára UCI. Dvadsaťtriročný Žilinčan, ktorý už oddychuje na dovolenke v Austrálii, vyhral v sezóne 2013 celkovo 22 etáp či pretekov. Okrem toho bol jazdec tímu Cannondale desaťkrát druhý a päťkrát tretí. Sagan je suverénom v počte pódiových umiestnení, v roku 2013 sa k nemu nepriblížil nijaký z jazdcov.
Filip Polc ukončí sezónu v Osake

Slovenský reprezentant v horskej cyklistike Filip Polc už počas najbližšieho víkendu ukončí aktuálnu sezónu na nezvyklom mieste menej tradičnými pretekmi - fourcrossom v japonskej Osake. Tridsaťjedenročný Pezinčan sa na Slovensku zastavil len na dva dni po vynikajúcom výsledku v mestskom zjazde v mexickom Taxcu, v ktorom si poradil aj s najlepším pretekárom v tomto odvetví na svete Marcellom Gutierrezom z Kolumbie.