SLOVÁCI ÚSPEŠNÍ NA PRETEKOCH V RAKÚSKU

V nedeľu 9.6. sa na pretekoch kategórie UCI C1 vo Winhaag bei Perg v Rakúsku všetci traja zúčastnení slovenskí pretekári umiestnili v bodovanej prvej pätnástke.

Michal Lami obsadil výborné 3. miesto za dvojicou favorizovaných domácich rakúskych pretekárov Uwe Hochenwarterom a Karlom Marktom. Martin Haring po náročnom programe počas týždňa na cestných pretekoch Okolo Slovenska skončil na 8. mieste. František Lami sa umiestnil na 12. mieste v spoločnej kategórii Elite a U23 ako 3. najlepší pretekár do 23 rokov. 8+1 uvádzacie kolo na technicky náročnom okruhu sťažovalo pretekárom v tomto roku zatiaľ nezvyčajné horúce slnečné počasie s teplotou až 28 stupňov. Preteky boli poslednou generálkou pred štvrtkovým odjazdom reprezentácie na preteky Svetového pohára v talianskom Val di Sole a následne ďalší týždeň na Majstrovstvá Európy MTB XCO a XCE v Berne vo Švajčiarsku. kompletné výsledky, fotky a videá (snáď už čoskoro) na: http://www.mtb-windhaag.com/home.html