V Košiciach dominoval Haring

Martin Haring potvrdil pozíciu domácej jednotky aj v 9. kole Slovenského pohára v cyklokrose, ktoré sa uskutočnilo v sobotu v Košiciach. Jazdec CK Banská Bystrica triumfoval s náskokom 13 sekúnd pred Róbertom Gavendom. Tretí skončil Košičan Michal Lami.

Výsledky - 9. kolo Slovenského pohára v cyklokrose v Košiciach:

Muži: 1. Martin Haring (CK Banská Bystrica) 47:49 min, 2. Róbert Gavenda (Dukla Trenčín Trek) 48:02, 3. Michal Lami (Jump Sport klub Košice) 48:20, 4. Ondrej Glajza (Trek KCK Oslany) 50:00, 5. Gábor Fejes (Maď.) 50:10, 6. Lukáš Bátora (CK Banská Bystrica) 50:21

Ženy: 1. Lívia Hanesová 32:47, 2. Zuzana Vojtášová 33:58, 3. Simona Triznová (všetky CK Banská Bystrica) 34:09

Juniori: 1. Kristián Zimány (MŠK Žiar nad Hronom) 51:51