Zdroj: https://www.facebook.com/SlovakiaRing.OfficialSite

24h Slovakia Ring cycling race - spustená registrácia

PR článok

Orechová Potôň, 3. február 2014 – Cyklistický maratón na dokonalom asfalte jediného automobilového okruhu na Slovensku je späť. Ak ste minulý rok nevyužili šancu šliapať 24 hodín do pedálov a preháňať sa pretekárskym okruhom Slovakia Ring, prichádza ďalšia príležitosť. Koncom júna sa na štart postavia amatérski aj profesionálni jazdci a zažijú nezabudnuteľný deň aj noc na bicykli. Registrujte sa už dnes.

Aj tento rok majú súťaživí cyklisti šancu zmerať si sily s konkurenciou v cyklistickom maratóne. Rekreační, amatérski aj profesionálni jazdci si počas 26. a 27. júna budú podávať štafetový kolík a krúžiť po takmer 6-kilometrovom pretekárskom okruhu. Počas 24 hodín môžu zažiť radosť zo športových výkonov, západ aj východ slnka nad pretekárskou dráhou a skvelý pocit z tímovej atmosféry. Počas minuloročného cyklomatarónu si zmeralo sily 176 tímov, pričom najrýchlejší prešiel až 858,69 km.

Neváhajte a zapojte sa aj vy. Stačí poskladať tím z dvoch, štyroch, šiestich či ôsmich cyklistov alebo sa na štart postaviť sám. Registrovať sa na preteky môžete prostredníctvom linku http://24hod.sportsoft.cz/main.aspx?e=70&lng=sk.
Nezmeškajte možnosť zaregistrovať sa za nižší poplatok do 30. apríla 2014.

24-hodinovka sa v minulom ročníku stala obľúbenými firemnými hrami. Presvedčte vašich kolegov, postavte si tím a porazte konkurenciu.
Preteky 24h Slovakia Ring cycling race organizuje okruh Slovakia Ring v spolupráci so Slovenským zväzom cyklistiky a Finančným centrom Team o.z.

Okruh Slovakia Ring / Areál Slovakia Ring
Slovakia Ring je profesionálny pretekársky okruh na Slovensku. S celkovou dĺžkou 5 922 m sa radí medzi najdlhšie v Európe. Kvalitatívnymi a bezpečnostnými parametrami vytvára okruh zázemie nielen pre prestížne svetové šampionáty pod hlavičkou FIA. Od roku 2010 prináša podujatia pre profesionálnych jazdcov, amatérov aj širokú verejnosť.

Komplex Slovakia Ring v Orechovej Potôni predstavuje jedinečný areál na Slovensku. Na jednom mieste ponúka možnosť jazdiť na motoristickom okruhu, zdokonaliť sa v škole bezpečnej jazdy, vyskúšať si off-road a užiť si relax v hoteli. Okruh Slovakia Ring so špičkovými parametrami patrí medzi najkvalitnejšie v Európe. Ponúka pestré možnosti využitia pre profesionálov aj amatérskych jazdcov a prináša pravidelné víkendové podujatia pre širokú verejnosť. Pre všetkých, ktorí si chcú preveriť a zdokonaliť svoje jazdecké zručnosti, je pripravené Centrum bezpečnej jazdy snajmodernejším tréningovým cvičiskom v strednej Európe. Po aktívnom výkone si môžete dopriať výdatný obed či večeru v Hoteli Ring***, ktorý ponúka komfortné ubytovanie a wellness centrum so saunami a bazénom.

Viac info priebežne v Kalendári

[Foto na úvode: https://www.facebook.com/SlovakiaRing.OfficialSite]

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 5 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

24 hodín na trenažéri - aké to je?

24 hodín na trenažéri - aké to je?

Ak nemáte čo robiť najbližších 24 hodín, tak si okrem prečítania tohto článku môžete dať aj trenažérový maratón.
Pozvánka: Júnové akcie ohlasujú príchod špičky sezóny

Pozvánka: Júnové akcie ohlasujú príchod špičky sezóny

Leto je už pomaly tu, preto sa poďme spolu pozrieť, na čo sa môžeme tešiť prvý letný mesiac tohto roka.
Pozvánka: 24h SLOVAKIA RING  – možnosť stráviť 24h na okruhu

Pozvánka: 24h SLOVAKIA RING – možnosť stráviť 24h na okruhu

Keď sú klasické preteky málo a máte chuť zažiť niečo odlišné navyše v jedinečnom prostredí kam sa na bicykli často nedostanete.
keyboard_arrow_up