Výhercovia súťaže o štartovné na Račiansku časovku a vecné ceny s Prestigio City Triathlon Bratislava

Ako zvyčajne stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a boli ste v hre.

Súťaž o 2x štartovné na Račiansku časovku mala súťažnú otázku: Aké prevýšenie musia prekonať účastníci Račianskej časovky 2014?
Správna odpoveď bola: 340

Z odpovedí, z ktorých boli všetky správne, sme vyžrebovali nasledujúcich víťazov: kajus3 a johnnySVK.

Súťaž o vecné ceny od Prestigio City Triathlon mala súťažnú otázku: Kto vyhral kategóriu ženy na City triathlon Bratislava 2013?
Správna odpoveď bola: Ivana Kuriačková

Z množstva správnych odpovedí sme vyžrebovali víťaza: hurvajs.
Vyhráva kompresné podkolienky HQBC a dve cyklistické fľašky 0.5l HQBC.