Výhercovia štartovného na Nízkotatranská MTB Tour a bike akciu okolo Zázrivej

Ako zvyčajne stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a boli ste v hre.

Súťaž o 2x štartovné na Nízkotatranská MTB Tour mala súťažnú otázku: Koľko % povrchu trate kategórie MUŽI,MASTERS tvoria poľné a lesné cesty?
Správna odpoveď bola: 93

Z odpovedí, z ktorých boli takmer všetky správne, sme vyžrebovali víťazov: nimnul a bigkoba.

Súťaž o 2x štartovné na X. ročník voľného prechodu na horských bicykloch okolo Zázrivej mala súťažnú otázku: Ako sa volá dominantný vrch nad Zázrivou?
Správna odpoveď bola: Veľký Rozsutec

Z odpovedí, z ktorých boli všetky správne, sme vyžrebovali víťazov: 0martin0 a juraj1130.