Autonosiče SARIS už aj na Slovensku

Autonosiče SARIS už aj na Slovensku

PR článok

Počuli ste už o značke SARIS? Nie, nie tej východniarskej pivnej ale o tej z USA. Pre tých z Vás, ktorí o značke ešte nepočuli je tu stručné predstavenie. SARIS, to sú autonosiče prémiovej kvality s doživotnou zárukou a priaznivou cenou. Do ich vývoja a konštrukcie sú pretavené skutočné praktické návrhy a požiadavky cyklistov. Sú navrhnuté cyklistami a pre cyklistov. Nosiče jedného z dlhodobých lídrov v segmente kúpite už aj na Slovensku.
Modely značky SARIS sa špecializujú na uchytenie bicyklov na zadné dvere (5. dvere) alebo ťažné zariadenie.

Tento spôsob uchytenia má viacero výhod oproti uchyteniu bicyklov na streche. Ľahká manipulácia, uchytenie ale aj zníženie spotreby patria medzi výhody, pre ktoré na strešné nosiče veľmi rýchlo zabudnete.

Bike na nosiči

Ďalší dôvod prečo práve nosiče SARIS?
Jednoznačne systém uchytenia. Moderné a hlavne vyššie rady rámov sú dnes navrhované a vyrábané z ľahkých a super-pevných materiálov. Tieto sú síce veľmi odolné pri záťažiach, na ktoré sú konštruované, no o to viac však náchylnejšie na poškodenie nesprávnym zaťažením alebo uchytením. Mnoho z nás sa stretlo so škrabancami na bicykli v dôsledku nie najlepšieho uchytenia na nosiči. SARIS ponúka na predaj hneď niekoľko modelov, ktorými sa dá vyhnúť týmto rizikám. Pri nosičoch SARIS škrabance alebo iné nepríjemnosti nehrozia.

Nás najviac zaujali Saris Gran Fondo a nosiče Thelma. Prvý menovaný je z rady autonosičov na zadné dvere a výborným riešením, ak sa chcete vyhnúť investícii do ťažnej gule. Ak ťažné zariadenie na vozidle už máte, využijete ho dokonale a naozaj štýlovo s modelom Thelma pre 2, alebo 3 bicykle. U obidvoch týchto autonosičov je vylúčený akýkoľvek kontakt medzi rámom bicykla a nosičom/autom! Bicykle sú uchytené len za kolesá, predné v držiaku nastaviteľným pre veľkosť 26´´ - 29´´, zadné v priehradkovom držiaku. Obe kolesá sú potom istené západkovým, rýchloupínacím plastovým remeňom. Remene objímu aj hlbšie, aero-ráfiky u cesťákov, a to do hĺbky 80mm. Medzi veľkú výhodu, ktorú sme odcenili v praxi je dostatočná vzdialenosť nosiča od auta a dostatočný priestor medzi samotnými bicyklami.

Ak sa chcete na vlastné oči presvedčiť o výnimočnosti nosičov SARIS, najbližšiu možnosť máte 5. júla na Okolo Domaše. Dovozca nosičov SARIS na Slovensko ako partner podujatia pripravil pre všetkých účastníkov masívnu 25% zľavu na všetky ponúkané modely. Jeden z nosičov dokonca môžte vyhrať aj v tombole. Zaregistrujte sa na http://www.okolodomase.sk a vychutnajte si atmosféru najväčšieho cyklistického podujatia svojho druhu na Slovensku. Pre viac informácii o nosičoch SARIS navštívte web http://www.bike-autonosice.sk
report_problem Našiel si v texte chybu?

Okolo Domaše

calendar_today 05.07.2014
label Cykloturistika
place Rekreačná oblasť Domaša- Dobrá (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up5thumb_down comments 26 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Scuderia Ferrari a Bianchi – ako dopadne spolupráca, keď sa sa spoja dve výnimočné talianske značky? play_arrow

Video: Scuderia Ferrari a Bianchi – ako dopadne spolupráca, keď sa sa spoja dve výnimočné talianske značky?

Rýchle autá a kvalitné bicykle sa vždy tešia v Taliansku veľkej obľube a nie je núdza o zaujímavé spolupráce. Výsledok jedného takéhoto spojenia priniesol hneď niekoľko noviniek...
Autonosič SUPERBones - Spoľahlivý a dizajnovo vydarený nosič bicyklov na auto PR článok

Autonosič SUPERBones - Spoľahlivý a dizajnovo vydarený nosič bicyklov na auto

Autonosič SUPERBones je najnovším členom a vlajkovou loďou, ktorý stojí na čele rodiny Bones nosičov na zadné dvere. Všetko, čo robí klasický Bones najpredávanejším zadným autonosičom na svete je tu. Avšak ešte viac intuitívny a ľahký na obsluhu.
Ku bicyklom Rock Machine Blizzard a Explosion počas novembra nosič na auto Saris SOLO zdarma PR článok

Ku bicyklom Rock Machine Blizzard a Explosion počas novembra nosič na auto Saris SOLO zdarma

Aj tento rok Rock Machine pripravil špeciálnu akciu pre zákazníkov, ktorí majú záujem kúpiť si niektorý z ich modelov Blizzard alebo Explosion. V prípade objednávky počas mesiaca november dostanú zákazníci ku bicyklom Blizzard a Explosion zdarma praktický nosič na auto Saris SOLO.
keyboard_arrow_up