Slovenská reprezentácia v MTB XCO v Chorvátsku

V sobotu 02.08.2014 sa slovenská reprezentácia v MTB XCO zúčastnila pretekov Svetového pohára kategórie C2 v chorvátskom meste Sv.Martin na Muri. Za krásneho slnečného počasia na náročnej trati sa slovenským pretekárom darilo. V hlavnej kategórií Elite vyhral Martin Haring a body do UCI si pripísal aj Jozef Bebčák za 10. miesto.

Tomáš Višnovský skončil 12-ty. V juniorskej kategórii si prvé miesto odniesol Filip Sklenárik, Matej Ulík skončil na 4. mieste. Chlapci potvrdili vysokú výkonnosť pred blížiacim sa vrcholom sezóny MS v nórskom Hafjelle. Organizačne veľmi vydarený pretek za účasti pretekárov z Poľska, Rakúska, Maďarska, Slovinska, Českej republiky a domáceho Chorvátska.
Správu zaslal: Reprezentačný tréner R.Glajza