Cenovo zvýhodnené modely 2014 značky Canyon

Nemecká cyklistická značka ocenená množstvom prestížnych ocenení za dizajn, ale aj technické a jazdecké prevedenie svojich bicyklov, znížila cenu pri vybraných modeloch sezóny 2014. Zistite, ktoré modely to sú a aké veľké zľavy majú.

NERVE CF 9.0 LTD

NERVE CF 9.0
Celokarbonový ľahučký Nerve CF 9.0 LTD zaujme inovatívnymi prepracovanými riešeniami v kombinácii s komponentmi na úrovni pretekov svetového pohára. Výbava je jedným slovom luxusná. Najvyššia sada Shimano XTR s technológiou Shadow Plus zaručuje najprecíznejši radenie prevodov v akomkoľvek teréne. Či už klopíte zákruty alebo šliapete naplno na rýchlych trailoch. Ľahučké a tuhé kolesá Mavic Crossmax SL zmenia každú jazdu v nezabudnuteľný zážitok. Viac informácií.

NERVE CF 8.0

NERVE CF 8.0
Ľahký, tuhý a efektívny - tento trail bike ponúka zaručenú zábavu. Kvalitná sada Shimano XT prináša najlepšie zrýchlenie, inovatívna Shadow Plus technológia zabraňuje trhavému chodu reťaza a preto poskytuje hladkú funkčnosť i v ťažších terénoch. Či pri prudkom stúpaní alebo v náročných zjazdoch odpruženie Fox Factory s Adjust Fit a CTD nastavením, prispôsobíte presne podľa potreby v zlomku sekundy. Viac informácií.

NERVE AL 7.9

NERVE AL 7.9
Keď rýchlo stúpate do kopca s 110 mm odpružením, ktoré je neutrálne ku šliapaniu, cítite ohromujúcu úroveň výkonu tohto biku. V kombinácii s prevereným tlmičom Fox Performance s technológiou pruženia v závislosti na polohe Boost Valve, sa môžete tešiť na výbornú citlivosť a spoľahlivosť odpruženia. Či už idete prudko hore alebo svištíte dole, nové ľahké a tuhé kolesá Spline 1900 od DT Swiss Vám určite urobia radosť z jazdy. Viac informácií.

Kompletná ponuka zvýhodnených horských bicyklov Canyon.


AEROAD CF 9.0 SL

AEROAD CF 9.0 SL
SL znamená Super Ľahké, a preto bola len jediná voľba pri výbere sady pre tento špičkový aeromodel. Superľahká SRAM Red. Rýchla, ľahká a spoľahlivá - tento rok sa po prvýkrát môžete tešiť na 22 plne využiteľných prevodov. Model Aeroad CF Vás ohromí svojimi aerodynamickými tvarmi, ktoré minimalizujú odpor vzduchu a tým zaručujú vyššiu rýchlosť. To umožňuje tiež malá čelná plocha rámu a karbónové kolesá Reynolds Assault s 41 mm vysokými ráfikmi, ktoré majú ohromujúci stupeň tuhosti a zrýchlenia. Viac informácií.

ULTIMATE AL SLX 9.0 DI2

ULTIMATE AL SLX 9.0 DI2
Ľahký hliníkový rám s tuhou karbónovou vidlicou. Elektronické radenie pomocou Shimano Ultegra Di2 je jednou z hlavných vychytávok tohto modelu vážiaceho iba 7,3 kg. Viac informácií.

Kompletná ponuka zvýhodnených cestných bicyklov Canyon.
report_problem Našiel si v texte chybu?
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Bicykle do 2500 € – zážitok z jazdy zaručený PR článok

Bicykle do 2500 € – zážitok z jazdy zaručený

Je pre teba viac podstatný zážitok z jazdy ako rýdzi športový výkon? Možno ťa zaujme jeden z týchto modelov.
Unboxing: Transition Spire AL - nepozná prekážky

Unboxing: Transition Spire AL - nepozná prekážky

Vydajte sa do toho najdrsnejšieho terénu bez akýchkoľvek obmedzení. Poďte si s nami posvietiť na Transition Spire AL.
Unboxing: Marin Alpine Trail XR GX AXS – nestratí sa!

Unboxing: Marin Alpine Trail XR GX AXS – nestratí sa!

Niekto proti bolesti hlavy užíva ružovú tabletku – a pritom úplne stačí zajazdiť si na ružovom bicykli. Napríklad na vysokozdvihovom endure Marin s elektronickým radením.
keyboard_arrow_up