Cenovo zvýhodnené modely 2014 značky Canyon

Cenovo zvýhodnené modely 2014 značky Canyon

PR článok

Nemecká cyklistická značka ocenená množstvom prestížnych ocenení za dizajn, ale aj technické a jazdecké prevedenie svojich bicyklov, znížila cenu pri vybraných modeloch sezóny 2014. Zistite, ktoré modely to sú a aké veľké zľavy majú.

NERVE CF 9.0 LTD


NERVE CF 9.0

Celokarbonový ľahučký Nerve CF 9.0 LTD zaujme inovatívnymi prepracovanými riešeniami v kombinácii s komponentmi na úrovni pretekov svetového pohára. Výbava je jedným slovom luxusná. Najvyššia sada Shimano XTR s technológiou Shadow Plus zaručuje najprecíznejši radenie prevodov v akomkoľvek teréne. Či už klopíte zákruty alebo šliapete naplno na rýchlych trailoch. Ľahučké a tuhé kolesá Mavic Crossmax SL zmenia každú jazdu v nezabudnuteľný zážitok. Viac informácií.

NERVE CF 8.0


NERVE CF 8.0

Ľahký, tuhý a efektívny - tento trail bike ponúka zaručenú zábavu. Kvalitná sada Shimano XT prináša najlepšie zrýchlenie, inovatívna Shadow Plus technológia zabraňuje trhavému chodu reťaza a preto poskytuje hladkú funkčnosť i v ťažších terénoch. Či pri prudkom stúpaní alebo v náročných zjazdoch odpruženie Fox Factory s Adjust Fit a CTD nastavením, prispôsobíte presne podľa potreby v zlomku sekundy. Viac informácií.

NERVE AL 7.9


NERVE AL 7.9

Keď rýchlo stúpate do kopca s 110 mm odpružením, ktoré je neutrálne ku šliapaniu, cítite ohromujúcu úroveň výkonu tohto biku. V kombinácii s prevereným tlmičom Fox Performance s technológiou pruženia v závislosti na polohe Boost Valve, sa môžete tešiť na výbornú citlivosť a spoľahlivosť odpruženia. Či už idete prudko hore alebo svištíte dole, nové ľahké a tuhé kolesá Spline 1900 od DT Swiss Vám určite urobia radosť z jazdy. Viac informácií.

Kompletná ponuka zvýhodnených horských bicyklov Canyon.


AEROAD CF 9.0 SL


AEROAD CF 9.0 SL

SL znamená Super Ľahké, a preto bola len jediná voľba pri výbere sady pre tento špičkový aeromodel. Superľahká SRAM Red. Rýchla, ľahká a spoľahlivá - tento rok sa po prvýkrát môžete tešiť na 22 plne využiteľných prevodov. Model Aeroad CF Vás ohromí svojimi aerodynamickými tvarmi, ktoré minimalizujú odpor vzduchu a tým zaručujú vyššiu rýchlosť. To umožňuje tiež malá čelná plocha rámu a karbónové kolesá Reynolds Assault s 41 mm vysokými ráfikmi, ktoré majú ohromujúci stupeň tuhosti a zrýchlenia. Viac informácií.

ULTIMATE AL SLX 9.0 DI2


ULTIMATE AL SLX 9.0 DI2

Ľahký hliníkový rám s tuhou karbónovou vidlicou. Elektronické radenie pomocou Shimano Ultegra Di2 je jednou z hlavných vychytávok tohto modelu vážiaceho iba 7,3 kg. Viac informácií.

Kompletná ponuka zvýhodnených cestných bicyklov Canyon.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up4thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Canyon Stoic 4 – v jednoduchosti je krása

Test: Canyon Stoic 4 – v jednoduchosti je krása

Záujem, ktorý počas minulého roka vyvolalo predstavenie modelu Stoic, zodpovedal naladeniu jazdcov pre technickejšie jazdenie. V najvyššej verzii Stoic 4 sme ho dostali aj my do redakčného testu.
Rozhovor: Lukáš Janík - balíky, bicie, bicykle

Rozhovor: Lukáš Janík - balíky, bicie, bicykle

Zakladá MTBIKER hudobnú skupinu? Aké extrémy Lukáš zažíva pri rozvoze objednávok a čo by odkázal dnešným vodičom?
Ako som dušu na Passo Fedaia nechala

Ako som dušu na Passo Fedaia nechala

...skoro. Ale aj keby - učite by sa jej tam páčilo. Lebo aj keď to stúpanie nemá konca kraja, je to jedno z najkrajších miest, kde som kedy bola (počuť to odo mňa často, ale ja to myslím úprimne!).
keyboard_arrow_up