Cyklooblečenie Silver Wing uspokojí náročných jazdcov

Cyklooblečenie Silver Wing uspokojí náročných jazdcov

PR článok

Nová značka cyklooblečenia Silver Wing je zameraná najmä na technické MTB jazdenie trail a enduro. Prvé produkty špecifického dizajnu aj strihu sa začali predávať v roku 2011 a ponuka neustále rastie. Krátke nohavice doplnili tri modely rukavíc, dva dresy a vnútorné nohavice s vložkou.

„Otcom“ značky je Palo Krnáč, majiteľ Sk-Profi Bike, ktorý bicyklom žije už 30 rokov má k technickému jazdeniu veľmi blízko. „Nájsť značku špecificky orientovanú len na tento druh jazdenia je takmer nemožné. S myšlienkou založiť ju som sa pohrával už pár rokov a dnes je navrhovanie oblečenia mojou záľubou,“ vysvetľuje Palo. Produkty vytvára na základe svojich osobných skúseností v spolupráci s renomovanými výrobcami cyklooblečenia doma aj v zahraničí.

Nohavice

Používa pritom overené materiály vhodné na náročné jazdenie vyžadujúce maximálny komfort a odolnosť, ale nezabúda sa ani na rekreačnú cyklistiku. Nohavice, rukavice a dresy sú zároveň vzdušné, jednoducho sa udržiavajú a dokonale sa prispôsobia telu jazdca. Cenovo dostupné produkty disponujú širokou škálou veľkostí aj farebných prevedení. Cyklisti určite ocenia aj praktické drobnosti, ako postranné a zadné vrecká, predĺžené zadné diely dresov, bočné sieťované panely, reflexné prvky alebo spevnenie rukavíc medzi ukazovákom a palcom, no a v neposlednej miere i špecifické strihy presne prispôsobené požiadavkám danej disciplíny.

Rukavice

Pridajte sa k nám aj na facebooku Sk-Profi Bike
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down comments 4 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti PR článok

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti

Talianska značka Nalini má za sebou takmer 50 rokov skúseností. Navrhuje cyklistické oblečenie nielen pre profesionálne tímy ako napríklad Astana, Total Direct Energie či Cofidis, ale ich výrobky radi nosia aj bežní ľudia a športovci všetkých kategórií.
Oblečte sa na jar - funkčná výbava na začiatok sezóny PR článok

Oblečte sa na jar - funkčná výbava na začiatok sezóny

Podľa mnohých je jar najkrajším obdobím roka a nielen preto, že sa prebúdza príroda, ale aj preto, že začína cyklistická sezóna. Poradíme vám niekoľko základných kúskov oblečenia.
Predstavenie značky X-BIONIC® a bežeckého radu TWYCE® 4.0

Predstavenie značky X-BIONIC® a bežeckého radu TWYCE® 4.0

Cena zaraďuje túto značku na vrchol ponuky, aká je jej filozofia pri navrhovaní a výrobe oblečenia, aké technológie ponúka? Kam zaradiť a ako využiť modelový rad TWYCE® 4.0?
keyboard_arrow_up