Veľké finále ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 v Slovenskom raji už tento víkend

Veľké finále ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 v Slovenskom raji už tento víkend

3

PR článok 11.09.2014   Cyklistika Maraton Horska Cyklistika Slovensky Raj Skoda Bike Open Tour

Už tento víkend spoznáme celkových víťazov série najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Záverečné podujatie ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise ponúkne v oblasti Slovenského raja výnimočné zážitky profesionálom, ale aj začínajúcim cyklistom a mládeži v sprievode rodičov. Každý účastník dostane štartovný balíček s cyklo fľašou ŠKODA a možnosť vyhrať v tombole skvelý bicykel ŠKODA.

 

Na tých, ktorí absolvovali aspoň 4 preteky tohtoročnej série, čaká vo finálnej tombole ďalších 6 bicyklov značky ŠKODA. Cyklomaratón sa uskutoční v sobotu 13. septembra od 9:00 hod.

ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise je piatym a záverečným podujatím série ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Trasa horského cyklomaratónu vedie oblasťou Slovenského raja a ponúkne náročné stúpania aj zjazdy. „Blížime sa k veľkému finále tohtoročnej ŠKODA BIKE OPEN TOUR, po ktorom spoznáme a dekorujeme aj celkových víťazov jednotlivých kategórií. Pre nás je však víťazom každý, kto prišiel aspoň na jedny preteky a zažil neopakovateľnú atmosféru, ktorú horská cyklistika ponúka. Všetkých fanúšikov horskej cyklistiky a krásnej prírody srdečne pozývam na veľké finále, bude to stáť za to,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Štart pretekov v jednotlivých kategóriách sa začína už o deviatej hodine. Po skončení pretekov bude nasledovať slávnostné vyhlásenie výsledkov a dekorovanie víťazov. Nebude chýbať ani atraktívne žrebovanie tomboly, kde na účastníkov ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise čaká skvelý bicykel značky ŠKODA. Zároveň sa uskutoční aj finálna tombola pre tých, ktorí absolvovali aspoň 4 preteky série ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Tešiť sa môžu dokonca až na 6 super bicyklov značky ŠKODA.

Oficiálnym garantom série ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 je Slovenský zväz cyklistiky a projekt podporil aj dvojnásobný majster sveta v časovke Peter Velits. Bližšie informácie o ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 nájdu fanúšikovia horskej cyklistiky na stránke http://www.skoda-bike-open-tour.sk, prostredníctvom ktorej sa môžu na preteky série registrovať.

ŠKODA AUTO Slovensko podporuje aj najvýznamnejšie cyklistické preteky Okolo Slovenska. Rovnako tak je dlhodobo hrdým partnerom Petra Velitsa, jedného z najlepších slovenských cyklistov. ŠKODA je partnerom prestížnych pretekov Tour de France a Vuelta. Okrem toho je partnerom UCI v rámci majstrovstiev sveta v cestnej cyklistike. S cieľom priblížiť cyklistiku masám nadšencov podporuje automobilka rôzne typy pretekov a akcií pre širokú verejnosť, ako napríklad Kolo pro život v Českej republike či Velothon Berlín v Nemecku.

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014 - Kalendár podujatí


17.5.2014 - ŠKODA FC Maratón Marikovskou dolinou
21.6.2014 - AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly
26.7.2014 - ŠKODA STUPAVA TROPHY
9.8.2014 - ŠKODA Horal MTB Maratón
13.9.2014 - ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

ŠKODA DAVORIN Slovak Paradise

13.09.2014
9. kolo - Slovak XCM Tour
7. kolo - Slovenský pohár MTB XCM
5. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
MTB - maratón
Hrabušice (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (63)
Andrej68BralajbromobrunociciCRSDomestikDonArosaDurijoennioerichkfofo.ppGaliPetImromanjano280176jarko22jaro180Jaro1980jelo520jozino83Juraj-MTbikerjurajSKaskajakleberkokochhykozy1KreuzKupkoLIGRMarcoPMarek-04MareKMMmarenmaros1974Marshall382martinko76matooo7matttassMatys74milanatikmilsumiso.mmuniPalo_MyPavol.GrujbarPupokrichtoškarisovlcekRobo87rochussiso33SNBzuziSodjagstarsidurcovstefanvanickystevo1313tinoLMtomas.cicitomasbtoso2424tvarovacwendo

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár