Autonosič SUPERBones - Spoľahlivý a dizajnovo vydarený nosič bicyklov na auto

Autonosič SUPERBones - Spoľahlivý a dizajnovo vydarený nosič bicyklov na auto

PR článok

Autonosič SUPERBones je najnovším členom a vlajkovou loďou, ktorý stojí na čele rodiny Bones nosičov na zadné dvere. Všetko, čo robí klasický Bones najpredávanejším zadným autonosičom na svete je tu. Avšak ešte viac intuitívny a ľahký na obsluhu.

Autonosič bicyklov Bones bol prvýkrát predstavený americkému cyklistickému odvetviu v roku 1996. Jeho revolučný dizajn v tomto čase vzbudili pozornosť a zmenili pohľad na autonosiče bicyklov – už to nebol len dobre zkonštruovaný, funkčný produkt, ale aj dizajnovo pohľadný kúsok. Od jeho uvedenia na trh, autonosič v US vyrobili viac ako 1,2 milióna týchto nosičov, ktoré sa do dnes úspešné predávajú po celom svete.

Novinka 2015


Štandardné uchytné remene dostali tentokrát pružinový navíjací mechanizmus, ktorý je ukrytý v oporných ramenách nosiča. Ako to funguje si pozrite na videu nižšie.Záklapka mechanizmu slúži ako navijak, pomocou ktorého remene utiahnete. Ochranná krytka otvoru je plne uzamknuteľná, čo nepochybne zníži riziko jeho odcudzenia. A navyše ani s prerezaním 4 oceľových káblov ukrytých v každom remeni to nebudú mať menej zruční výrastkovia jednoduché.Dizajn oporných nôh takisto prešiel zmenami s cieľom zvýšiť ešte viac počet kompatibilných vozidiel. Nosiče SARIS sa testujú na vozidlách po celom svete, častokrát aj na vrakoviskách pre overenie kompatibility so staršími modelmi.Cena zatiaľ známa nie je kvôli prebiehajúcim testom. Avšak SUPERbones už teraz vyzerá byť bezpečnejší a krajší.

A ako všetky Saris produkty, aj SUPERBones sa bude vyrábať v USA - cyklistami pre cyklistov a dodávať na trh s doživotnou zárukou na každý jeden kus.

Aktuálnu ponuku autonosičov si môžete pozrieť na http://www.saris-autonosice.sk .
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up1thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Scuderia Ferrari a Bianchi – ako dopadne spolupráca, keď sa sa spoja dve výnimočné talianske značky? play_arrow

Video: Scuderia Ferrari a Bianchi – ako dopadne spolupráca, keď sa sa spoja dve výnimočné talianske značky?

Rýchle autá a kvalitné bicykle sa vždy tešia v Taliansku veľkej obľube a nie je núdza o zaujímavé spolupráce. Výsledok jedného takéhoto spojenia priniesol hneď niekoľko noviniek...
Ku bicyklom Rock Machine Blizzard a Explosion počas novembra nosič na auto Saris SOLO zdarma PR článok

Ku bicyklom Rock Machine Blizzard a Explosion počas novembra nosič na auto Saris SOLO zdarma

Aj tento rok Rock Machine pripravil špeciálnu akciu pre zákazníkov, ktorí majú záujem kúpiť si niektorý z ich modelov Blizzard alebo Explosion. V prípade objednávky počas mesiaca november dostanú zákazníci ku bicyklom Blizzard a Explosion zdarma praktický nosič na auto Saris SOLO.
Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla

Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla

Poslednú dobu nás lokálne cyklotrasy už obavili a začalo obdobie cestovania a samozrejme s bicyklami. Pôvodne som to riešil nosičmi na strechu. Pri menšom aute Ford Focus to bolo ešte OK, bez menších problémov dáte na strechu aj 3-4 bicykle, no po kúpe VW Sharan to začalo byť o niečo horšie (auto je o niečo vyššie) a už dlhšiu dobu som sa pozeral po nosiči na ťažné zariadenie. Celkom vhod mi teda prišiel test nosiča Saris Thelma 3.
keyboard_arrow_up