Pozvánka: Bike Camp Filipa Polca a pretek AIR DH Bachledka do Bachledovej doliny

Pozvánka: Bike Camp Filipa Polca a pretek AIR DH Bachledka do Bachledovej doliny

PR článok

Bike Camp v Bachledovej sa v komunite bikerov stal už malou tradíciou, toto leto sa pod vedením Filipa Polca v termíne 7 - 10. júla 2015 uskutoční už jeho piaty ročník. Na 4 dni sa v Ždiari stretnú fanúšikovia downhillu a endura, aby sa zdokonalili v jazdení, naučili novým trikom a zabavili s ľuďmi, ktorých spája nadšenie z rovnakého športu.

Ako camp prebieha?


Camp v Bachledovej začína v utorok a končí v piatok. Vyvrcholením je sobotňajší pretek AIR DH Bachledka, na ktorom je možné vyhrať skvelé ceny. Účastníci campu sú ubytovaní v penzióne s plnou penziou kde majú možnosť predĺžiť si pobyt a ostať v Bachledovej až do nedele. Večery sú trávené prednáškami o výžive, tréningu, starostlivosti o bike i návštevou aquaparku. Bezpečnosť je prvoradá, povinná je preto integrálna prilba, DH bike a chrániče. Kto ich nevlastní, môže si ich rezervovať v požičovni bike parku.Pre koho je určený a čo od neho čakať?


Na camp sa môžu prihlásiť ľudia od 10 rokov, dôležité je aby už mali nejaké skúsenosti s jazdou v horskom teréne. Zúčastňujú sa ho deti, stredoškoláci, dospeláci i rodičia so deťmi. Každý si nájde svoju partiu. Účastníci sa rozdelia do skupín podľa zručností. Skupinku tvorí 5-10 jazdcov a inštruktor, ktorý prispôsobuje tréning ich schopnostiam. Trénuje sa prejazd vlnami, ťažkým terénom, zákrutami i skoky. Tohtoročnou novinkou v Bachledovej je pumptrack, časť tréningu prebiehať aj na ňom. Jazdci sa zlepšujú každým dňom, hlavne začiatočníci spravia za camp veľký pokrok. Skúsení jazdci zase vylepšia štýl, rýchlosť a techniku.
Na koniec je jedno, koľko má kto rokov alebo skúseností, každý si na campe nájde to svoje. Bonusom je krásne prostredie, pekný penzión, štýlové tričko a noví priatelia.

Prihlásiť sa naň môžete tu: http://www.sunbachledova.sk/bikepark/podujatia/bikecamp

Filip Polc pozýva

report_problem Našiel si v texte chybu?

Air DH Bachledka

calendar_today 11.07.2015
label MTB - DH
place Bachledova dolina (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up3thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Trailové a enduro modely Giant s 29“ kolesami PR článok

Trailové a enduro modely Giant s 29“ kolesami

Overená kvalita výrobcu Giant v kombinácii s moderným prístupom k horskému jazdeniu – to je séria modelov Trance, Stance a Reign s veľkými kolesami.
Pole Evolink 158 - na veľkosti záleží

Pole Evolink 158 - na veľkosti záleží

V dobe, keď ostatné značky ešte len po malých krokoch začínali experimentovať s novou „long and slack“ geometriou, ktorú predstavil Mondraker, si Leo Kokkonen povedal, ide to aj inak.
Test: Lapierre Spicy 6.9 – enduro na steroidoch, ktoré vám prinesie nielen zábavu

Test: Lapierre Spicy 6.9 – enduro na steroidoch, ktoré vám prinesie nielen zábavu

O tom, že Lapierre Spicy vyzerá najmä v červenej farbe naozaj spicy, sa myslím nemusíme baviť. Enduro bike však nemá iba dobre vyzerať, ale hlavne skvelo jazdiť. Tento model má na to všetky predpoklady.
keyboard_arrow_up