Zdroj: Pinkbiku.com / Nathan Hughes

Poznáme nových majstrov sveta v DH

V nedeľu 6.9.2015 sa konali majstrovstvá sveta horských bicyklov, konkrétne v disciplíne zjazd. Tohtoročný pretek bol situovaný na európskej pôde v Andorre. Trať bola doslova brutálna, preverila ako techniku tak aj kondičku. Určite na náročnosti prispel aj fakt, že cez celý týždeň dosť pršalo.

V skratke, majstrom sveta sa stal Francúz Loic Bruni, ktorému stále unikalo víťazstvo zo svetového pohára, ale ušetril si to na správny pretek. Druhé miesto bral Greg Minnaar a tretie Brit Josh Bryceland. V kategórii žien vyhrala skúsená Rachel Atherton, druhá bola Manon Carpenter a Tracey Hannah bola tretia.Manon Carpenter - 2. v kategorii Ženy Elite
Rachel Atherton - 1. v kategorii Ženy Elite
A čo naši?


Filip Zeman v juniorskej kategórii obsadil 48. miesto (+1:06.678) a jediný zástupca v elitnej kategórii Rastislav Baránek obsadil 61. miesto so stratou na vítaza +35.171.Kompletné výsledky na: http://www.uci.ch/mountain-bike/ucievents/2015-mountain-bike-uci-mountain-bike-trials-world-championships/351392715/widgets/entries-start-lists-results-171404/

[Foto na úvode: Pinkbiku.com / Nathan Hughes]

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 7 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Spoznajte nášho kameramana a editora - Adam Milo play_arrow

Video: Spoznajte nášho kameramana a editora - Adam Milo

Kameraman, fotograf, editor ale rovnako športovec, ktorý kombinuje cyklistiku a ďalšie outdoorové aktivity. Aj vďaka nemu sme mohli rozbehnúť projekt MTHIKER.
8. kolo Enduro World Series vo Švajčiarsku -  veľkolepé vyvrcholenie svetového pohára

8. kolo Enduro World Series vo Švajčiarsku - veľkolepé vyvrcholenie svetového pohára

Uplynulý víkend sa vo švajčiarskom mestečku Zermatt, priamo na dohľad od Matterhornu, konalo posledné kolo EWS. Zatiaľ čo v ženskej kategórii bolo o celkovom poradí rozhodnuté, medzi mužmi sa očakával tvrdý súboj až do posledných metrov.
Reportáž: Finálové kolo SPDH na Košútke - konečne na suchu

Reportáž: Finálové kolo SPDH na Košútke - konečne na suchu

Posledné kolo SPDH 2020 sa konalo na Košútke pri Hriňovej. Boli to jediné preteky, na ktorých počas troch dní nepadla ani jedna kvapka dažďa.
keyboard_arrow_up