ELEVEN  - zákazková výroba (nie len cyklistických) dresov pre jednotlivcov aj tímy

ELEVEN - zákazková výroba (nie len cyklistických) dresov pre jednotlivcov aj tímy

PR článok

Pokiaľ na ďalšiu sezónu plánujete nákup oblečenia na bicykel, nemali by ste určite prehliadnuť značku ELEVEN - Sportswear a internetový obchod.

Značka ELEVEN je na trhu cyklo oblečenia viac ako desať rokov a za tú dobu si získala veľkú obľubu medzi rekreačnými a amatérskymi cyklistami, ako aj v radách profesionálov. Oblečenie z kvalitných funkčných materiálov je pohodlné a originálne. A nemusíte byť len cyklista. V ponuke je aj rada oblečenia na beh a voľný čas, konkrétne cyklistické bundy, vesty, mikiny a tričká. Obľúbené sú čelenky, čiapky, ponožky, návleky na ruky a nohy a návleky na tretry.Všetky výrobky z dielne ELEVEN sú ručne vyrábané s použitím tzv. sublimačnej tlače . Jedná sa o najmodernejšiu metódu celoplošnej tlače na umelé vlákna, pri ktorej sa atrament za pomoci tepelného lisu premení z pevnej látky na plyn a umožní jeho dokonalé preniknutie do vlákien použitého textilu.Farby si tak udržia pôvodnú sýtosť po dlhé roky pravidelného používania. Sublimačná tlač zaručuje skvelé vlastnosti a konštantnú kvalitu produktov, ktoré sú extrémne odolné voči nepriaznivým prírodným vplyvom.ELEVEN ponúka vlastné dizajny cyklodresov, ponožiek, čiapok, čeleniek a kompresných produktov, ktoré nájdete na internetovom obchode http://eshop.eleven-sportswear.sk/ alebo na vybraných športových eventoch v predajnom stane Eleven. Zároveň ponúka zákazkovú výrobu dresov pre cyklistiku a atletiku a tiež aj doplnkov - napr. ponožiek, čeleniek, čiapok a to všetko s vašim originálnym dizajnom už od jedného kusu.

V prípade záujmu o výrobu vlastných dresov, zasielame zákazníkom zdarma skúšobnú veľkostnú sadu pre správny výber veľkosti. Po výbere strihu, materiálov a veľkosti je vaša požiadavka odovzdaná skúsenému grafikovi, s ktorým úzko spolupracujete, aby podoba daného produktu bola podľa vašich predstáv a následne ide vaša objednávka do výroby.

Okrem toho, že vám dresy budú sedieť, tak so svojim vlastným dizajnom ukážete príslušnosť a odlíšite sa od ostatných.Viac informácií nájdete na: http://www.eleven-sportswear.sk/
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 8 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti PR článok

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti

Talianska značka Nalini má za sebou takmer 50 rokov skúseností. Navrhuje cyklistické oblečenie nielen pre profesionálne tímy ako napríklad Astana, Total Direct Energie či Cofidis, ale ich výrobky radi nosia aj bežní ľudia a športovci všetkých kategórií.
Video: Aká farba dresu je najbezpečnejšia? play_arrow

Video: Aká farba dresu je najbezpečnejšia?

Vedeli ste, že čierny dres nie je vždy najhoršia možnosť? Aké ďalšie zaujímavé pravidlá platia, ak sa chce cyklista obliecť bezpečne a byť na cestách videný?
Letné dresy s krátkym rukávom - komfort na prvom mieste PR článok

Letné dresy s krátkym rukávom - komfort na prvom mieste

Keď je vonku horúco, nie je nad kvalitný dres, ktorý pomôže odvádzať prebytočnú vlhkosť a udržiavať človeka pri výkone čo najviac v suchu.
keyboard_arrow_up