Obchod PRO CYCLING na novej adrese a v lepších priestoroch blízko petržalskej hrádze

Obchod PRO CYCLING na novej adrese a v lepších priestoroch blízko petržalskej hrádze

PR článok

Pre všetkých nadšencov nielen cestnej cyklistiky, ale aj talianskej značky Bianchi, ako aj pre všetkých návštevníkov petržalskej hrádze, máme dobré správy. Partia z obchodu PRO CYCLING na koniec letnej sezóny vymyslela prekvapenie.

Z malej aj keď útulnej, no miestami ťažko dostupnej predajne so zlým parkovaním na jednej z petržalských terás, sme sa presťahovali do krajších vynovených priestorov blízko petržalskej hrádze, na ulici Medveďovej 1/A, oproti Ekonomickej Univerzite v Bratislave.


Online mapa: http://www.procycling.sk/servis-a-predajna-bicyklov-v-bratislave-petrzalke

Hlavná značka v tejto predajni, Bianchi, dostala konečne priestor, aký si zaslúži. Ide totiž o najstaršiu značku bicyklov na svete, ktorá vyrába bicykle už 130 rokov. V obchode môžete vidieť takmer všetky modely z aktuálnej ponuky, vyskúšať si správnu veľkosť, či ukojiť svoju potrebu v "celeste" farbe štýlovými doplnkami a oblečením na cyklistiku a voľný čas.V predajni má svoje miesto aj inovátor v horskej cyklistike, nemecká značka Corratec.Okrem už spomínaných značiek Bianchi a Corratec od budúceho roka pribudne aj známa francúzska značka Lapierre.

PRO CYCLING – to nie je len predaj bicyklov a príslušenstva, ale aj spoľahlivý servis


K predaju bicyklov, komponentov a doplnkov neodlučiteľne patrí aj servis. Okrem klasického servisu bicyklov blízko petržalskej hrádze, poskytuje PRO CYCLING aj záručný a pozáručný servis vidlíc Manitou, bŕzd Hayes a kolies SunRingle. V zimných mesiacoch tu okrem cyklistického sortimentu nájdete všetko, čo treba na beh na lyžiach, ako aj servis lyží a snowboardov.A aký je záver?


Pre všetkých sú už teraz pripravené uvádzacie zľavy až do 80% na oblečenie, doplnky a bicykle!

Už známe značky v nových priestoroch vyzerajú čerstvo a sviežo. Bicykel, ktorý by ste si v starej predajni ani nevšimli, teraz chcete mať! Okrem toho ochotný personál, príjemná atmosféra, dobré parkovanie a hlavne žiadne chodenie po schodoch.

Tím PRO CYCLING je tu pre vás a teší sa na vašu návštevu v nových a hlavne krajších priestoroch.


report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up8thumb_down comments 12 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: MTBIKER showroom v Bratislave - ako zaparkovať? play_arrow

Video: MTBIKER showroom v Bratislave - ako zaparkovať?

Pri návšteve nášho showroomu máte možnosť zaparkovať priamo v budove Pradiarne (vstup z Košickej ulice), čo odporúčame v prípade kratšej návštevy alebo vyzdvihnutia objednávky z eshopu.
Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Dlhé roky veľká akcia pre cestných amatérov v hlavnom meste chýbala, preto ma potešila možnosť zajazdiť si v uliciach Bratislavy a okolí a to hneď v duchu Tour de France.
MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
keyboard_arrow_up