Sporttour: Jarné kempy Malorka a Chorvátsko 2016

Sporttour: Jarné kempy Malorka a Chorvátsko 2016

PR článok

Vonku to síce stále vyzerá skôr na začínajúcu jeseň a nie na príchod zimy, ale tá sa už definitívne začne hlásiť o slovo v najbližších dňoch a väčšinu lesov a ciest pokryje snehová perina. Pre mnohých cyklistov to bude znamenať dlho očakávaný oddych po sezóne, alebo zmenu pohybu z bicykla na bežky, či lyže. Tiež je to aj obdobie vhodné na plánovanie toho, kam a s kým vyrazíme na jar bicyklovať, keď sa sneh začne topiť a nohy si začnú pýtať pravidelný krúživý pohyb.

Sporttour štartuje v roku 2016 už dvanástu sezónu organizovania jarných cyklistických tréningových kempov a pripravili pre vás opäť niečo nové, zaujímavé a hlavne dobré, aby ste si pobyt a tréning vedeli vychutnať priam dokonale, keďže ako hovorí príslovie, "kvalita je najlepší recept na úspech".Sezónu odštartujeme už 28. februára na Malorke (Mallorca), ktorá je novinkou v ponuke pre rok 2016. Nebudeme trénovať ako väčšina cyklistov z našich končín na južnej strane ostrova, ale náš východzí bod bude mestečko Can Picafort na severe ostrova, kam chodieva hlavne nemecká klientela a tej sú prispôsobené aj služby v hoteloch. Ubytovanie bude zabezpečené vo 4* hoteli s polpenziou a ako sa nám osvedčilo za posledné roky, dôležitý je aj wellness, ktorý je tiež súčasťou hotela.Pokračovať v najazdievaní kilometrov a v užívaní si slnečných lúčov budeme od 19. marca v Chorvátsku, konkrétne neďaleko Šibeníku v rezorte Solaris, kde nás privítajú v hoteli Ivan 4*. Taktiež je zabezpečená polpenzia a chýbať nebude ani wellness. Lokalita okolo Šibeníka je pomerne rovinatá a teda vhodná pre všetkých, ktorí chcú na bicykel sadnúť po zime po prvýkrát a spraviť si prvé kilometre.Už klasikou, ktorá zostane v ponuke aj v roku 2016, je Baška Voda a osvedčený hotel Horizont 4* so svojim najväčším wellnessom na chorvátskom pobreží. Tu odštartujeme náš pobyt od 25. marca.Pre všetkých záujemcov, ktorí by chceli najazdiť čo najviac, je tu možnosť si spojiť oba kempy v Chorvátsku a stráviť tak pár dní v Šibeníku a potom sa presunúť do Bašky Vody. Kedže je v tom čase Veľká noc (25.- 28.3.2016), budete potrebovať na 2 týždne tréningu iba 8 dní dovolenky z práce . Všetci, ktorí by chceli absolvovať takýto predĺžený program, budú mať na oba pobyty zľavu 5%.

Celú ponuku, ako aj podrobnosti o spomínaných jarných kempoch a registráciu nájdete na našej webovej stránke Sporttour.sk, alebo nás sledujte na facebooku.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up4thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Na sústredenie nielen kvôli tréningu

Na sústredenie nielen kvôli tréningu

Pozrime sa na cyklo sústredenia aj z iného uhla. Prečo sa na nejaké vybrať? Veď tréning nemusí byť jediný dôvod.
O tom, ako si teraz užívam cestnú cyklistiku

O tom, ako si teraz užívam cestnú cyklistiku

Sledovanie svetovej cyklistiky je teraz skutočný zážitok, ktorý sa vie preniesť aj do bežných výjazdov. Ako to myslím, sa dozviete v menej tradičnom článku...
Beh a cyklistika - prečo behať a ako začať

Beh a cyklistika - prečo behať a ako začať

Prečo je beh príjemné spestrenie pre cyklistov, aké benefity im prináša a ako sa vystrojiť a začať tak, aby bolo všetko ok.
keyboard_arrow_up