Kliknutím prejdeš na
rockmachine.sk
Reklama
Zdroj: Janka Keseg Števková - ilustračná fotografia.

Cez víkend sa našim cyklokrosárom darilo v Rakúsku: Triumfy Glajzu, Keseg-Števkovej aj Chrena

6

SITA 01.12.2015   Janka Keseg Stevkova Cyklokros Rakusko

Na pretekoch kategórie UCI C2, ktoré sa konali v nedeľu v rakúskom Ternitze, dominovali vo všetkých kategóriách slovenskí cyklokrosári. Ondrej Glajza ml. zvíťazil v špurte medzi mužmi v kategórii elite pred Čechom Jakubom Skálom a holandským reprezentantom Gossom van der Meerom. Víťazkou kategórie elite žien sa stala Janka Keseg Števková (Outsiterz) a najrýchlejším juniorom bol Martin Chren (CK Olympik Trnava).

 

Pódium rakúskeho pohára sa v nedeľu nieslo v slovenských farbách. Okrem víťazstiev patrilo medzi juniormi druhé miesto Filipovi Kušnírovi (UNITREK Bike Team Poprad) a tretie Jakubovi Varhaňovskému (ŽP Šport). Medzi ženami malo Slovensko okrem Števkovej na pódiu aj Eriku Glajzovú (CK Banská Bystrica), ktorá prišla do cieľa na treťom mieste. Kategóriu Masters suverénne zvíťazil Róbert Glajza (CK Banská Bystrica), čerstvý majster Európy M45-49. Medzi kadetmi bol najrýchlejší Oliver Jaroš a v kategórii žiakov Samuel Hollý (obaja UNITREK Bike Team Poprad). Informácie priniesol server cyklistikaszc.sk.

Trať v rakúskom Ternitze[Foto na úvode: Janka Keseg Števková - ilustračná fotografia.]

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať
SITA

© 2020, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Plášte a duše ~ MTB)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár