Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji

Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji

26 komentárov

slavo 05.03.2016 10 fotografií   Cestna Cyklistika Peter Sagan Dres Majstrovstva Uci Mtbiker Centrum Oblecenie Horska Cyklistika

Talianska športová odevná značka Sportful, ktorá dodáva oblečenie pre tím Tinkoff, spustila predaj limitovanej edície majstrovského dresu a doplnkov, schválených UCI. Dres aj nohavice sú vyrobené z rovnakých materiálov a technológiou BodyFit Pro, aké sú použité pre oblečenie, v ktorom jazdí Peter Sagan a ďalší členovia tímu Tinkoff, či už pri tréningu alebo v samotných pretekoch.

 

Pôvodná verzia dresu ešte z konca minulého roka nakoniec nebola pustená do predaja. Práve tú verziu máme v redakcii a je aj podpísaná Saganom. Bolo to ešte 30. októbra pri spoločnej návšteve firmy Sportful v Taliansku. Tento dres si budete môcť už od 2. apríla pozrieť v pripravovanej predajni a MTBIKER centre v Hrádku.

Nakoniec sa však Tinkoff dohodol s UCI (Union Cycliste Internationale) a predaj licencovaných dresov a príslušenstva bol koncom februára spustený. Dres je čisto biely s dominantnou majstrovskou dúhou a nohavice sú v praktickej čiernej farbe.

Majstrovský dres Petra Sagana
Majstrovský dres si môžete kúpiť aj cez MTBIKER shop za 74,90 €. Viac na
http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/dresy/sportful-tinkoff-majstrovsky-dres-petra-sagana.html

Saganov dres je v poradí už 10. majstrovským dresom, ktorý dosiahol jazdec v oblečení Sportful. Tento výnimočný pocit dúhového dresu si mohli dopriať šampióni ako Fondriest, Olano, Museeuw, Freire, Camenzind, Cipollini, Bettini a Ballan.

Majstrovské kraťasy


Taktiež vynikajúca kvalita s cenou pod 100 € na http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke/sportful-tinkoff-majstrovske-kratasy-petra-sagana.htmlStefano Feltrin, generálny manažér tímu Tinkoff, povedal: "Tento set bude nosený s hrdosťou po celom svete. Odkedy Peter Sagan dosiahol famózne víťazstvo v Richmonde, dostali sme množstvo žiadostí o vytvorenie kópie Saganovho majstrovského dresu pre širokú verejnosť. Sme radi, že sme dostali od UCI zelenú a fanúšikovia tak majú možnosť vyzerať ako náš šampión."


 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy Sportful)

Komentáre

iron.hide 05.03.2016 (21:35)

14


tento dres ma pravo nosit iba Peto Sagan.

 
DURI76 06.03.2016 (11:37)

8


Presne ako iron píše.Toto je dres majstra sveta a ten je iba jeden.Kto si ten dres navlečie je v mojich očiach smiešny.

 
pedal 05.03.2016 (21:48)

0


Ballan mal santini

 
JoKo 07.03.2016 (10:38)

0


V roku 2008 obliekal taliansku reprezentáciu Sportful, takže vyhral v Sportfule... Na bedni mu natiahli dúhový dres od Santini. V roku 2009 veľa neodjazdil, nenašiel som žiadnu fotku, od koho mal dresy Lampre a teda aj Ballan

 
katko JoKo 07.03.2016 (10:56)

0


Ballan vyhral v repre drese Sportful ale v Lampre jazdil v drese od Santini...aj tím ich vozil...naopak Peťko nevyhral v drese Sportful ale Santini, pretože tí obliekajú slovenskú repre a tím má Sportful ale tak môže nám to byť jedno

 
maros1974 29.04.2016 (21:31)

0


jedine tak synovi...

 
Pridaj komentár