Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji

Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji

Talianska športová odevná značka Sportful, ktorá dodáva oblečenie pre tím Tinkoff, spustila predaj limitovanej edície majstrovského dresu a doplnkov, schválených UCI. Dres aj nohavice sú vyrobené z rovnakých materiálov a technológiou BodyFit Pro, aké sú použité pre oblečenie, v ktorom jazdí Peter Sagan a ďalší členovia tímu Tinkoff, či už pri tréningu alebo v samotných pretekoch.

Pôvodná verzia dresu ešte z konca minulého roka nakoniec nebola pustená do predaja. Práve tú verziu máme v redakcii a je aj podpísaná Saganom. Bolo to ešte 30. októbra pri spoločnej návšteve firmy Sportful v Taliansku. Tento dres si budete môcť už od 2. apríla pozrieť v pripravovanej predajni a MTBIKER centre v Hrádku.

Nakoniec sa však Tinkoff dohodol s UCI (Union Cycliste Internationale) a predaj licencovaných dresov a príslušenstva bol koncom februára spustený. Dres je čisto biely s dominantnou majstrovskou dúhou a nohavice sú v praktickej čiernej farbe.

Majstrovský dres Petra Sagana
Majstrovský dres si môžete kúpiť aj cez MTBIKER shop za 74,90 €. Viac na
http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/dresy/sportful-tinkoff-majstrovsky-dres-petra-sagana.html

Saganov dres je v poradí už 10. majstrovským dresom, ktorý dosiahol jazdec v oblečení Sportful. Tento výnimočný pocit dúhového dresu si mohli dopriať šampióni ako Fondriest, Olano, Museeuw, Freire, Camenzind, Cipollini, Bettini a Ballan.

Majstrovské kraťasy


Taktiež vynikajúca kvalita s cenou pod 100 € na http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke/sportful-tinkoff-majstrovske-kratasy-petra-sagana.htmlStefano Feltrin, generálny manažér tímu Tinkoff, povedal: "Tento set bude nosený s hrdosťou po celom svete. Odkedy Peter Sagan dosiahol famózne víťazstvo v Richmonde, dostali sme množstvo žiadostí o vytvorenie kópie Saganovho majstrovského dresu pre širokú verejnosť. Sme radi, že sme dostali od UCI zelenú a fanúšikovia tak majú možnosť vyzerať ako náš šampión."


report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Oblečenie Silvini na leto a prechodné obdobie - česká kvalita s jednoduchým dizajnom

Test: Oblečenie Silvini na leto a prechodné obdobie - česká kvalita s jednoduchým dizajnom

Značka od našich českých susedov s príjemným materiálom a jednoduchým dizajom. V tomto článku vám popíšem moje skúsenosti s ich kolekciou na jar, leto a rovnako začiatok jesene.
Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti PR článok

Nalini – charakteristické dizajny, talianske skúsenosti

Talianska značka Nalini má za sebou takmer 50 rokov skúseností. Navrhuje cyklistické oblečenie nielen pre profesionálne tímy ako napríklad Astana, Total Direct Energie či Cofidis, ale ich výrobky radi nosia aj bežní ľudia a športovci všetkých kategórií.
Dresy do horúcich letných dní PR článok

Dresy do horúcich letných dní

Je jedno či obľubujete užšie strihy dresov, alebo voľnejšie oblečenie. Počas letných horúčav je prvoradou podmienkou perfektný odvod potu a rýchloschnúci materiál.
keyboard_arrow_up