Pozvánka: Kolaudácia MTBIKER centra - nová predajňa a bike centrum na Považí

Pozvánka: Kolaudácia MTBIKER centra - nová predajňa a bike centrum na Považí

Myšlienkou na vybudovanie základne pre eshop a zamestnancov s možnosťou poskytnutia ďalších zaujímavých aktivít pre cyklistov, sme sa začali intenzívnejšie zaoberať približne pred rokom. Ako čas plynul, jednotlivé veci začali naberať reálnejšiu podobu a posledné týždne už ani nevieme, kde nám hlava stojí. Budovu a interiér predajne sme stihli dotiahnuť, a tak vás môžeme s radosťou pozvať na kolaudáciu už túto sobotu 2.4.2016.

Čo u nás nájdete?


Bike značky Cannondale, GT, Bianchi, Kellys, Ghost, Rock Machine, KTM a Corratec. Na vyskúšanie priamo v teréne budeme mať k dispozícií aj testovacie MTB / cestné a elektro modely z viacerých značiek, ktoré ponúkame. Na presnom zozname pracujeme, zatiaľ máme k dispozícii MTB modely Cannondale, GT; cestné Cannondale a e-bike KTM a Rock Machine.

Ak si do Hrádku nájdete cestu počas výjazdu, môžete si okrem prehliadky našich priestorov umyť aj bicykel wapkou alebo seba v sprche.

Okrem bicyklov u nás v predajni nájdete aj nasledujúci tovar, avšak na jeho vystavení budeme pracovať najbližšie dva týždne, a teda v sobotu si ho u nás ešte nebudete môcť pozrieť a kúpiť:
 • Komponenty: Shimano, SRAM, Pro, Force, BBB a ďalšie.
 • Vidlice a odpružené sedlovky: Rock Shox, Manitou a Kind Shock.
 • Kolesá: Mavic, DT Swiss a Remerx.
 • Plášte: Schwalbe, Continental a Maxxis.
 • Oblečenie: Endura, Cannondale, Sportful, Castelli, KELLYS, Force a ďalšie.
 • Prilby a okuliare: Uvex, POC, IXS, Alpina.
 • Tretry: Shimano, Sidi, Lake, FiveTen a ďalšie.
 • Batohy a chrániče: Osprey, Evoc a Dainese.

Tieto dve fotografie boli spravené v utorok (29.3) okolo 22:00 hod. a budete prekvapení, čo všetko sme stihli do soboty ešte spraviť .

Niektoré veci dotiahneme po otvorení


Aby sme zabezpečili vždy aktuálnosť cien s eshopom na vystavenom tovare, budeme používať QR kódy, pomocou korých sa dá vždy overiť aktálna cena, či už prostredníctvom smartfónu s aplikáciou na čítanie QR kódov alebo terminálov v predajni. Toto riešenie si vyžaduje ešte pár dní a hlavne tovar navážame až v týchto dňoch, takže naštítkovanie a vystavenie tovaru (hlavne oblečenia), bude prebiehať budúci týždeň. Dovtedy sa vystavený tovar nebude dať kúpiť priamo na predajni, ale iba objednať prostredníctvom eshopu. V prípade záujmu o bicykle, ktoré máme na predajni, však predaj vieme operatívne zariadiť.

Pump-track


Aj napriek veľkej snahe, nestíhame dokončiť jeho stavbu na 100% v sobotu. Ak máte čas a chuť, budeme potrebovať troška pomôcť s pump-trackom o rozmeroch 40x14 metrov v piatok/sobotu/nedeľu. Kto by vedel prísť aspoň na pár hodín do Hrádku, pomôcť s tvarovaním a hľadením pump-tracku, nech sa nám ozve na redakcia@mtbiker.sk, prípadne rovno príde. Ideálne, ak máte lopatu a hrable, tak ich vezmite, ale nejaké - alko aj nealko pivko - zabezpečíme.Spoločný výjazd cez MTBIKER trail


Ak počasie dovolí, ktoré sa zatiaľ podľa predpovede zdá priaznivé, bude spoločný výjazd pod patronátom Imromana, ktorého môžete poznať z maratónov alebo článkov (po novom už plnohodnotná posila nášho tímu). Kolečko z Hrádku cez hrad Tematín a rýchly singláč Ihelník trvá približne hodinu. Mapu a GPX si môžete pozrieť vo výjazde, kde je MTBIKER trail vyznačený červenou farbou. Prvý výjazd začne o 11:00 hod a druhý o 15:00 hod priamo od MTBIKER centra. Trail je jednosmerka a pre bezpečnosť, všetkých vás prosíme o dodržiavanie vyznačeného smeru. Sklon aj podklad by vám to aj tak pravdepodobne nedovolili na viacerých miestach.


Online mapu a GPX si môžete pozrieť vo výjazde http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/165305/slavo-vyjazd-cez-mtbiker-trail-z-hradu-mtb-sucho-15km-1h-420m.html alebo http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/165303/slavo-vyjazd-hradockou-dolinou-a-cez-mtb-sucho-27km-2h-697m.html

Bike-fitting


Základné vlastnosti bike-fittingu si budete môcť vyskúšať pod vedením skúseného bike fittera Štefana Pištu Čemana z ride.sk. V sobotu sa však bude jednať skôr o demo ukážky možností tejto zaujímavej mašinky.Servis


V rámci predajnej plochy nájdete aj servisný kútik, v ktorom vám jednak zakúpený bicykel skúsený servisný mechanik nastaví, skontroluje a odovzdá, ale zameriame sa na záručný a pozáručný servis bicyklov - nielen tých kúpených u nás.

Našim cieľom je sústrediť sa najmä na komplexnú údržbu bicykla a odpruženia (vidlice, tlmiče, sedlovky) a sme radi, že v tíme MTBIKER je aj “legenda” slovenskej servis scény Lapierre, ktorého aktívnejší fóristi budú pravdepodobne poznať. Rezervačný systém pre servis spustíme v najbližších dňoch.

Odberné miesto objednávok z eshopu už aj Hrádok


Odberné miesto pre objednávky z eshopu spustíme začiatkom budúceho týždňa a bude bezplatné. Z Hrádku budeme aj priamo odosielať časť objednávok, a preto sa môžete tešiť v najbližšej dobe aj na zlacnenie poštovného. Všetok tovar, ktorý bude uvádzaný na eshope ako skladom, však nebude v Hrádku, tu budú iba najviac obrátkové produkty, vystavené biky a ďalšie produkty ako oblečenie a príslušenstvo. Väčšina skladového tovaru bude v externom sklade, z ktorého budeme vedieť do Hrádku tovar doručiť do 48 hodín.

A čo ešte pre vás pripravujeme v najbližšej dobe?Testovacie dni


V spolupráci s dovozcami a značkami, budeme organizovať aj testovacie dni, kde príde vždy konkrétna značka so svojou flotilou testovacích bicyklov. Cieľom bude skôr individuálny prístup k záujemcom s dostatkom času venovať sa všetkým otázkam a poradiť čo najvhodnejší bicykel pre váš štýl jazdy.

Už čoskoro u nás budú testovacie dni značiek:
 • 16.4 - Rock Machine
 • 7.5 - Kellys
 • 21.-22.5 - Canyon


Ak máte už teraz záujem o konkrétny typ alebo typy bicyklov, ktoré chcete od uvedených značiek vyskúšať, môžete nám napísať na redakcia@mtbiker.sk a zarezervujeme vám ich. Online rezervačný systém bude spustený v najbližších dňoch.

Kde vás nájdem?


MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny. Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.V sobotu sme tu pre vás od 10:00 hod. do 19:00 hod., v nedeľu od 12:00 hod. do 19:00 hod. a cez pracovné dni zatiaľ od 10:00 hod. do 18:00 hod.

Cesta na bicykli z Piešťan mimo hlavných ciest (nie je vhodná pre žiletky) je vidieť vo výjazde http://www.mtbiker.sk/vyjazdy/165658/slavo-vyjazd-z-piestan-do-mtbiker-mtb-sucho-13km-1h-62m.html.

PS


MTBIKER tím bude počas soboty v Hrádku v plnej sile, čo je najnovšie 10 ľudí. Venovať sa vám budeme počas celého dňa a urobíme maximum pre to, aby ste si mohli priestory a bicykle pozrieť čo najlepšie. Nevieme však odhadnúť, aká bude účasť, preto ak vás príde nakoniec veľa, prosíme vás o zhovievavosť.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up91thumb_down comments 31 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

MTBIKER shop: Hranica 200 Gerlacherov pokorená, F12 vypredaná a ďalšie zaujímavosti

MTBIKER shop: Hranica 200 Gerlacherov pokorená, F12 vypredaná a ďalšie zaujímavosti

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
Rozhovor: Marek Švaco Švančara - svet cez hľadáčik foťáku

Rozhovor: Marek Švaco Švančara - svet cez hľadáčik foťáku

Švaco si spojil svoju lásku k športu s fotením a natáčaním a z jeho záberov to je cítiť. Ako cvaknúť dobrú fotku, poradil aj nám ostatným, reč padla aj o bikoch a vysnívaných komponentoch.
MTBIKER shop: čas jazdenia, doba zháňania

MTBIKER shop: čas jazdenia, doba zháňania

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
keyboard_arrow_up