Pozvánka: KOMPAVA  Kráľ Záhoria MTB Maratón

Pozvánka: KOMPAVA Kráľ Záhoria MTB Maratón

Vážení športoví priatelia, nadšenci horských bicyklov... Pozývame vás na 8. ročník preteku na horských bicykloch Cannondale - KOMPAVA Kráľ Záhoria MTB Maratón 2016, ktorý sa už tradičné bude konať na úpätí Bielych Karpát v rekreačnej oblasti Skalica - Zlatnícka dolina.

V sobotu 23. apríla 2016 na vás čaká trať o dĺžke 50 a 25 km. Štart a cieľ preteku je situovaný do areálu kúpaliska v Zlatníckej doline (nová lokalita), kde je pripravené kompletné zázemie (občerstvenie po preteku, wc, bufet, expo aréna...).Najlepší pretekári si odnesú originálne trofeje a na všetkých čaká zaujímavá tombola, v ktorej nebudú chýbať skalické špeciality: "Skalický trdelník" a "Skalická frankovka". Pitný režim zabezpečuje slovenský výrobca športovej a doplnkovej výživy firma KOMPAVA z Nového Mesta nad Váhom. V priestoroch štartu a cieľa bude umiestnená expo aréna, kde budú prezentovať svoje produkty partneri podujatia (napr. bicykle cannondale, športová výživa KOMPAVA ...).V spolupráci s firmou KOMPAVA sme pripravili pre pretekárov akciu na nákup športovej výživy počas preteku s 10% zľavou. Novinkou tohto ročníka je nová vylepšená trať (ubrali sme asfaltové úseky a nahradili ich terénom).

Animácia trate
Limitovaný počet štartujúcich je 250. Na tento pretek sa môžete prihlásiť aj online na: http://www.h-triathlon.sk/online-prihlaska-xc-cross-country-2014/. Zoznam aktuálne prihlásených pretekárov si môžete pozrieť TU.

Pôvabná prírodná scenéria spojená so zaujímavou traťou, sú tým najlepším lákadlom, aby ste sa tohto preteku zúčastnili. V roku 2016 je pretek Kráľ Záhoria MTB Maratón zaradený do novovzniknutej bodovacej série cyklo maratónov Karpaty MTB Tour.


Všetci ste srdečne pozvaní a tešíme sa na vás.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Kráľ Záhoria MTB Maratón

calendar_today 23.04.2016
format_list_numbered 2. kolo - Hertlsport Extreme Tour
format_list_numbered 3. kolo - Karpaty MTB Tour
label MTB - maratón
place Skalica (Slovensko)

Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Baynach MTB Marathon – ukončite sezónu v krásnom prostredí viníc

Pozvánka: Baynach MTB Marathon – ukončite sezónu v krásnom prostredí viníc

Tohtoročná sezóna organizátorom maratónov veľmi nepraje, no napriek tomu to mnohí nevzdávajú a robia všetko preto, aby sme si mohli kvalitne pojazdiť. Inak to nie je ani v prípade Občianskeho združenia REGIÓN PONDUS.
Pozvánka: Príďte si porovnať sily na ŠKODA MTB Maratón Rajecké Teplice

Pozvánka: Príďte si porovnať sily na ŠKODA MTB Maratón Rajecké Teplice

September je plný akcií - či už ide o súťažné alebo menej pretekárske podujatia. Maratón ŠKODA v Rajeckých Tepliciach je svojím charakterom blízky obom. Spája totiž pôžitok z jazdenia s možnosťou porovnávať sa s ostatnými.
Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy už tento víkend - stále je šanca sa zúčastniť

Pozvánka: Kaktus Bike Stupava Trophy už tento víkend - stále je šanca sa zúčastniť

Už o niekoľko dní sa 29. augusta v okolí Bratislavy postaví niekoľko sto účastníkov na štart Kaktus Bike Stupava Trophy. Jedna vec je však stále aktuálna - voľné miesta na nezabudnuteľný zážitok.
keyboard_arrow_up